Yer imleri

Portal 2

Alternatif isimler: Portal 2

Oyun Portal 2, mükemmel bir projenin değerli bir devamı. Bu, orijinal birinci şahıs bulmacasının türünde yapılan bir projedir. Oyunun ilk kısmı 2007'de çıktı ve hemen birçok oyuncunun favorisi oldu. Zaten 2010 yılında, geliştiriciler netenin yayınlandığını açıkladılar ve 2011 başında resmi sunumu yapıldı. Projenin devamında daha önce ilan oyun geliştirdi. Oyun boyunca, portallar yaratabilen özel bir cihazın çalışması üzerine inşa edilmiş her türlü bulmacayı çözmeniz ya da basitçe söylemek gerekirse, insanları bir yerden bir yere diğerine transfer etmeniz gerekecektir.

Portal 2 RS, görevin birlikte üstesinden gelinebileceği bir işbirliği modunun varlığına sahiptir. Ana oyun etkinlikleri, oyunun ilk bölümünde açıklanan eylemlerden bir süre sonra ortaya çıkar. Portal çalışmalarında uzmanlaşmış terk edilmiş laboratuvarı kişisel olarak ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun sizin için başlaması için önce Portal 2'yi indirmeniz gerekecek. Bugüne kadar, oyunu yükleme portalının yalnızca 12 dolara mal olacağı Steam portalından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu bilgisayarınıza yükledikten sonra, ana karakterin, oldukça dengeli olmayan ama son derece akıllı bir süper bilgisayarla karşılaşacak olan aynı güzel kız Chell olarak kaldığını görebilirsiniz. İşbirliği modunu kullanarak Portal 2'de oynamayı tercih edenler için ayrı bir hikaye olacak.

Oyunun ikinci kısmına baktığımızda, selefinin harika bir şey başlatmadan önce başarılı bir eğitim denemesi olduğunun farkındasınız. Yeni projede çok sayıda yeni ilginç oyun elemanı bulacaksınız. Portal 2 oyununun süresi önemli ölçüde arttırılmış olsa da, projeyi bizzat test etmeyi başaran oyuncular, geçici çalışmanın en önemli dezavantajı olmaya devam ettiğini iddia ediyor. Ve bir başka sorun da, oyunu yeniden çalıştırmak için ilgi çekici hale gelmemesi, tüm bulmacalar ve bulmacalar ilk kez o kadar şaşırtıcı hale geliyor ki, pas geçme özelliklerini unutmak imkansız.

Portal 2 oynamaya hazır olun, hevesli ve odaklanacaksınız. İlk kısımda biraz eğitim almışsanız, ikincisinin görevlerine güvenle devam edebilirsiniz. Mükemmel grafikler ve yüksek kaliteli hoş müzik sayesinde hoş bir sürpriz yaşayacaksınız. Daha önce, mermilerden korunmak için tüm araçları el altında bombardımana tabi tutmak gerekliyse, daha sonra devamında, geliştiriciler ışığı kıran mercekler, lazerler ve diğer özellikleri gibi daha orijinal hileler hazırladılar.

Her şeyi deneyimlemek için, elbette, yalnızca oyunu indirmeniz ve kişisel olarak test etmeniz yeterlidir ve Portal 2 için Video Trailer'e bakarak avantajları yüzeysel olarak tanıyabilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more