Yer imleri

Son Savaş

Alternatif isimler: Son Savaş

Son Savaş çevrimiçi & ndash; fantezi tarzında mantıksal çok oyunculu rol yapma oyunu.

Online oyun Son Savaş sürece bir internet bağlantısı ve bir tarayıcı vardı, özel sistem gereksinimlerini kurmuyor.

Eğer takma adınızı değiştiremezsiniz çünkü, senin karakterin adını dikkatli olun -

Son Savaş bir rumuz girmek ister oyunda katılın. Sonra e-postalar, şifreyi girin, ve karakter seks belirtmeniz gerekir. Son Savaş Online kayıt istenilen yarışı ve bir bot olmadığından emin olmak için görüntüden kod giriş seçerek sona erer. Kullanıcı sözleşmesini almayı unutmayın.

Son Savaş online oyun, iki ırkların bir seçenek sunar:

- soylu elfidy,

- cesur nekrolandtsy.

hakkında her iki ırktan temsilcileri eşit oyunda bu noktada. Ne olursa olsun size online oyun Son Savaş oynarken, oyunun arayüzünde bağlıdır seçin yarışı. Işık ve iyilik, ve Elfidy istekli nekrolandtsy & ndash; Kötü yıkıma. Yarışları kendi zırh ve cephane yanı sıra, görünüş olarak büyük ölçüde değişir. Buna ek olarak, giysi çeşitli setleri farklı cinsiyetten karakterlere tanıtıldı.

Son Savaş online oyun çok özgün dövüş sistemi vardır. , Üç cips (taş veya kafatası) aynı renk bir satır açığa ticaret darbeler mücadele. Bu nedenle, savaşın sonucu bir büyücü veya bir savaşçı ya bir savaşçı düzeyinde, onun zırh ve silah değil, aynı zamanda o mevcut kaynakları yöneten oyuncu, mantıksal düşünme ve beceri ile değil, sadece sadece bağlıdır. Bu nedenle, oyunculara savaşı kazanan yol açabilir olası taktik ve stratejilerin güçlü bir tartışma var olduğu bir forum bakmak için tavsiye edilir. & Nbsp;

kavgalar iki seçenek vardır:

- düello. Sen seviyesinde karakteri ile bire bir mücadele.

- kaotik bir savaş. Bu savaş özel bir uygulama servis edilir ve bir dakika için zaman vardı herkes savaşa katılmak isteyen, rastgele iki gruba ayrıldı.

Eğer üçten fazla dönüşlerde bir kavga sırasında kaçırırsanız

, diskalifiye edilecektir. Kazanan için, deneyim ve para kazanmak. & Nbsp;

Buna ek olarak, adil bir kavgada oyuncu karakteri öldürmekten, bazı geliştirme özellikleri, bir madalya elde edebilirsiniz. Şanslı değil buysa, madalya elmas satın alabilirsiniz.

nihai savaşta oynuyorsanız Karakteriniz, bu iksir ve gücünü artırmak şifa iksirleri için otlar büyür hangi kendi mal alacaksınız (bir havanda kendi aşçı olacaktır). Iksirleri sadece dövüşten önce içebilirsiniz. Emlak hala o nadir iksirler bulacaksınız hangi dibinde, özel öğeleri sunabilirsiniz. Böyle bir yaygara sen memnun değilseniz, iksirler ve iksirler standart seti özel bir dükkanda kentte satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, kentte başarıyla son savaşta oynamak için gerekli olan farklı işlevlere sahip farklı kurumların bir sürü bulabilirsiniz. Bunlar şunlardır:

- alışveriş

- satın alma, & nbsp;

- smithy,

- lokali,

- Banka.

mağazasında size şeyler ve zırh bir çok satın alabilirsiniz, ancak, elbise mümkün olacak bu öğelerden bazıları sadece belli bir düzeye ulaştı. Buna ek olarak, gerekli zırh onarmak veya mağlup rakibe sonra savaş alanında kalan enkaz kendinizi toplamak.

Eğer online oyun son savaş oynamak gibi

, o zaman Birliği'nin diğer oyuncular ile anlaşmalar ve maceralar & ndash yürütmek üzere, bir fırsat var; bulmacalar bir sürü ve karakter hayati tehlike gizlemek zeki bir iş.

an & ndash karakter geliştirme maksimum seviyede; Onbirinci. Oyun beta test bulunmaktadır.

Kayıt Son Savaş önünüzde açılacak küçük, ama dünyada heyecan verici olan gücü ve düzeyi, ama mantık değil, sadece zafer ulaşmak için yardımcı olabilir!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more