Yer imleri

İnsanlara güç

Alternatif isimler:

Kentsel planlama simülatörü unsurları içeren Halkın Gücü ekonomik stratejisi. Oyun PC'de mevcut. 3D grafikler çok detaylı ve gerçekçi görünüyor. Oyunun sesi iyi, müzik hoş. Optimizasyon iyi ancak performans düzeyi düşük cihazlarda görüntü kalitesi düşebilir.

Oyun sırasında biraz alışılmadık görevlerle karşılaşacaksınız. Büyük şehirlerin inşasında doğrudan rol alacaksınız ama bunu özel bir şekilde yapacaksınız. Asıl görev hızla büyüyen bir yerleşimin enerji ile sağlanmasıdır. Gelişmiş bir enerji sistemi olmadan tam teşekküllü bir şehir inşa etmek imkansızdır, bu nedenle her şey sizin eylemlerinize bağlı olacaktır.

Kontroller karmaşık ve sezgisel değildir; ayrıca geliştiriciler tüm yeni başlayanlar için kısa bir eğitim hazırladı. Bundan hemen sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

İlk bakışta oyun çok basit ve ilgi çekici olmayacak gibi görünebilir ancak bu öyle değil. Gerekli yüklere dayanabilecek, fabrikaların ve şehir sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir enerji sistemi kurmak oldukça zordur.

Tamamlanacak pek çok görev var:

  • Tüketicilere enerji sağlamak için bir ağ oluşturun
  • Binaları yükseltin ve ek hatlar oluşturun
  • Güç kaynağını mümkün olan en kısa sürede yeniden sağlamak için kazaların sonuçlarıyla mücadele edin
  • Yeni teknolojileri öğrenin ve bunları ağ kapasitenizi artırmak için kullanın
  • Sistemi stabilize etmek gerektiğinde ana düğümlerin gücünü ayarlayın
  • Hava anormallikleriyle mücadele edin ve enerji sistemini yerel iklime uyarlayın

Bütün bunları oyun sırasında yapmanız gerekecek. Liste henüz tamamlanmadı, gerisini Power to the People oynadığınızda öğreneceksiniz.

Yerleşim yeri büyük bir şehir büyüklüğüne gelinceye kadar ilk başta en kolayı olacaktır. Ne kadar çok tüketici ortaya çıkarsa, sisteme o kadar karmaşık ve kapsamlı ihtiyaç duyulacaktır.

Sonuçlarını zamanında ortadan kaldırmak için kazaların hangi yerlerde meydana gelebileceğini tahmin etmek gerekir. Tüketiciler uzun süre elektriksiz kalırsa işinizi kaybedebilirsiniz ve oyun sona erer.

Gezegenimizde pek çok kıta var ve her birinin, görevin karmaşıklığını etkileyen kendine has özellikleri var. Hava koşullarını, sismik faaliyetleri ve doğal afet olasılığını göz önünde bulundurun.

Birçok zorluk seviyesi mevcuttur, uygun olanı seçme şansına sahip olacaksınız.

Oyun modu çoktur, oynamaktan sıkıldıysanız modu değiştirmeyi deneyin ve oyuna olan ilginiz geri gelecektir.

Geliştiriciler her hafta tüm oyunculara yeni kısıtlamalarla yeni görevler sunuyor, bu sayede Power to the People'a olan ilgi uzun süre devam ediyor.

Power to the People oynamak için oyun dosyalarını indirmeniz gerekir, böylece internete ihtiyacınız kalmaz ve çevrimdışı eğlenebilirsiniz.

Power to the People'ı PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

En istikrarlı enerji sistemini tasarlamaya çalışmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more