Yer imleri

Praetorian'lar HD

Alternatif isimler:

Praetorians HD, askeri bir harekata katılacağınız ve Roma İmparatorluğu'nun imparatoru olma fırsatına sahip olacağınız klasik bir gerçek zamanlı stratejidir. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler gerçekçi görünüyor. Güncellemeyle birlikte dokular yüksek çözünürlüğe kavuştu. Seslendirme başarılı.

Praetorians HD'de bir orduyu yönetecek ve eski Mısır ve Galya topraklarında savaşacaksınız. Tüm zorluklarla başa çıkarsanız, askeri liderlerin saygısını kazanabilir ve başkenti antik Roma olan devasa bir imparatorluğun yüce hükümdarı olabilirsiniz.

Yürüyüşe çıkmadan önce kontrol arayüzünü anlamak için kısa bir eğitim kursuna katılın.

Görev çeşitliliği nedeniyle Praetorians HD oynamak ilginç olacak:

  • Yürüyüş kampları düzenleyin
  • Yolculuğunuzda ihtiyacınız olan kaynakları edinin
  • Olası düşman saldırılarını püskürtmek için savunma hatlarını düzenleyin
  • Farklı türdeki birliklerden oluşan güçlü bir ordu oluşturun
  • Savaşçılarınızın silahlarını ve zırhlarını yükseltin
  • Büyük ölçekli savaşlarda düşman ordularını alt edin
  • Şehirleri ve kaleleri ele geçirin
  • İmparatoru ortadan kaldırın ve tahttaki yerini alın

Tüm bunlar oyun sırasında sizi bekliyor; Praetorians HD'de sıkılmayacaksınız.

Yürüyüşe çıktığınızda pek çok düşmanla karşılaşacaksınız. Birincil görev kampınızın güvenliğini sağlamaktır ve ancak bundan sonra görev görevlerini tamamlamaya başlayabilirsiniz. Savunma kuleleri düşman ordularına çok büyük hasar verme kapasitesine sahiptir ve çit, kampınıza saldırı yapılmasına izin vermeyecek ve saldırıyı durduracaktır.

Güçlü bir ordu da kampın güvenliğini sağlama kapasitesine sahiptir, ancak çok uzakta olabilir ve savaşa girmek için zamanında zamanı olmayabilir.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Ordu farklı türdeki birliklerden oluşmalıdır. Hem piyadelere hem de okçulara ihtiyacınız olacak ve düşman şehirlerinin kuşatılması sırasında kuşatma motorları ve mancınıklar işinize yarayacak.

Savaşın yapılacağı arazi de önemlidir.

Farklı türdeki rakiplerle yüzleşmek için ordunuzu değiştirmeniz gerekecek. Praetorians HD PC'de kazanmanın tek yolu budur.

Son görevlerde en güçlü rakiplerle karşılaşacaksınız, bunlar Praetorian'lar, ama ancak hepsini ortadan kaldırarak imparatora yaklaşmak, onu ortadan kaldırmak ve tahta geçmek mümkün. Praetorian'lar imparatorluğun en güçlü savaşçıları ve en yetenekli komutanları olduğundan bu kolay olmayacak. Onları yenerek imparator olmaya ve imparatorluğu kendi adınıza yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayacaksınız.

Oynamak istiyorsanız öncelikle Praetorians HD'yi bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir. Bundan sonra bilgisayarınızın internet bağlantısı kesilse bile oyunda istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

Praetorians HD'yi ücretsiz indirme, ne yazık ki mümkün değil. Oyun Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Bu klasik bir oyundur ve şu anda istenen fiyat oldukça düşüktür ve indirimler sırasında satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir sefer sırasında bir orduya liderlik etmek için hemen oynamaya başlayın ve Roma İmparatorluğu'nun yüce hükümdarı olmaya çalışın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more