Yer imleri

Toplam Hakimiyeti

Alternatif isimler: Toplam Hakimiyeti

Oyun Toplam Hakimiyeti, akılda kalıcı grafikler, yüksek kaliteli seslendirme ve oyuncular arasındaki etkileşim için geniş fırsatlarla farklılık gösterir.

System gereksinimleri

Sistem gereksinimleri herkesi memnun edecek: kıyamet sonrası savaşlarda elinizi denemek için sadece bir bilgisayara ve internete ihtiyacınız olacak. Krediler, sektör nüfusu üzerinden vergi olarak alınmaktadır. Daha fazla insan - daha fazla para.

  • Kristaller - Seviyeyi yükselterek ve görevleri tamamlayarak elde edilebilir. Bu, diğerlerinin kazanıldığı evrensel bir kaynaktır.

Technologies

Teknoloji ağacı, oyuncuya bir bilgi hazinesi ve bir fırsat taşıması vaat ediyor. Her yeni teknoloji, sadece branşta bulunanların hepsinin çalışmasından sonra açılır. Bazıları belirli binalar inşa edilmeden çalışılamaz. Ve buna göre, sektördeki birçok bina belirli teknolojiler incelenene kadar yapılamaz.

Building

Oyunda her biri rolünü üstlenen birçok farklı bina var. Toplamda, 5 çeşit tesis ve sektörü genişletme ve Karaborsa'nın hizmetlerini kullanma imkanı vardır. Mevcut bina kategorileri:

  • Kaynak - uranyum, titanyum veya kredi elde etmekle ilişkili binalar.
  • Command - çeşitli türlerdeki koordinasyon merkezleri.
  • Askeri - askeri teçhizat üretimi için bazlar ve fabrikalar.
  • Korumalı - duvarlar, kapılar, kuleler ve silahlar gibi savunma yapıları.
  • Decorative - sektörün ek faydalı dekorasyonları. Örneğin, bir robot tamircisi.

Troops

Oyuncu, her biri çok sayıda birim seçeneği sunan 4 tip asker sunmaktadır:

  • Infantry.
  • Hareketli araçlar.
  • Artillery.
  • Aviation.
Oyunun

Süreci

Çevrimiçi Toplam Hakimiyeti, kaynakları çıkararak, bina inşa ederek ve öğrenme teknolojisiyle kendi sektörünüzü geliştirmenize olanak tanır. Mevcut güçlerin başarılı bir şekilde dağıtılması, sahip oldukları malları genişletmelerini ve orduyu güçlendirmelerini sağlayacak. Dünya haritasında, sektörünüze ek olarak, soyulabilecek veya yağmalanmaya karşı korunabilecek ücretsiz konumların yanı sıra diğer oyuncuların sektörleri de var. Oyunda Toplam Hakimiyeti yerleri - kesin tecrübe kaynağı ve hatta askeri birimler kaynağı. Kaynaklarınızı yenilemek için keşif ve saldırı. Klana girdiğinizde, ek bonuslar alacaksınız. Sonunda, tek bir kişinin savaş alanındaki konumunu sürdürmesi için pek çok şans var mı?

Peki donatmadan nasıl kazanılır?

The oyun gerçek para için ek sanal "çörekler" elde etme imkanı sağlar. Bazı oyuncular bu fırsattan oldukça memnun, ancak diğerleri kategorik olarak oyun dünyasına yatırım yapmayı reddediyorlar. Donatım olmadan kazanabilir miyim? Evet. Toplam Hakimiyeti stratejisini oynamak ücretsizdir. Sadece oynamak değil, aynı zamanda kazanmak. Bunu yapmak için oyunun tüm özellikleri, ekonomisi ve savaş stratejisi hakkında sabır ve bilgiye ihtiyacın var. Ama elindeki asıl silah diplomasi olacak. Diğer oyuncularla iletişim kurun, arkadaşlarınızı ve müttefiklerinizi arayın, klana katılın ve hiçbir bağışçı sizi yenemez.

Oyun Toplam Hakimiyeti kıyamet sonrası entourage ve kapsamı ile etkiliyor. Bu strateji, oyuncular arasındaki etkileşim için kapsamlı fırsatlar sunar: müttefik bulmanız, sektörünüzü düşmanlardan korumak, rakiplerin sektörlerine saldırmak, komşularla ticaret yapmak. MMO oyunlarının hayranları için Total Domination oyunu önerilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more