Yer imleri

Primal Carnage

Alternatif isimler: Primal Carnage

oyun Primal Carnage çok oyunculu online oyun, & nbsp; nerede bir takım olarak oynamak istiyorum. Doğal olarak, olinochku oynamak için deneyebilirsiniz, ancak genellikle oyuncuların yeterli güçleri yoktu. Bu oyun ilk ya da üçüncü kişilerin tarzı tetikçi tasarlanmıştır. Kişi veya dinozorlar tarafını: Oyun Primal Carnage tek bir tarafı almak zorunda.

nbsp;

herhangi bir kullanıcı sayesinde oyun Primal Carnage online kayıt olarak. Için, oyun Primal Carnage kayıt için ihtiyacınız olacak:

1) E-posta adresinizi belirtin.

2) şifrenizi yazın.

sınıf tarafından oyuna Primal Carnage oynamak için. Oyun şu sınıflandırma sınıfları vardır:

- Kullanıcılar. Bunlar şu özelliklerini vardır:

1. Mercenaries nitelikli, ancak tek başına onlar başa çıkacak.

2. Scientist & ndash; Onlar bir keskin nişancı tüfeği, bir sersemletici silah kullanmak.

3. Komando ateş gücü kullanan bir paralı asker olduğunu. Bu bir saldırı tüfeği, bir el bombası kullanır.

4. Ranger ormanda saklandığını bir kılavuzdur. Silahlar Ranger & ndash; Bu tüfek.

5. Catcher gerçek bir avcı olduğunu. Silah tutucu bir ağ vuruyor bir silah.

6. Pyro & ndash; doğası çok kısa huylu, katlanmak zordur. Silahlar Pyro & ndash; bombaatar.

- Dinozorlar. Orada sadece altı vardır ve onlar oldukça yırtıcı ve çok tehlikeli:

1. Tyrannosaurus Rex. Bu çok zor bir sınıftır. Onlar büyük zarar ve çoğu yaralanma yapabilirsiniz. Ama boyutu kolay bir hedef haline mücadele onu engelledi. Onun Saldırı & ndash; Bu ısırık ve çiğnemek.

2. Raptor. Sürekli düşman saldırabilir bir sınıftır. Raptor Attack & ndash; Bir darbe pençe ve ısırık ve atmak.

3. Dilophosaurus. Bu sınıf, bir sınıf desteğidir. O yakın mesafeden olarak düşman saldırısı ve çok az olabilir. Onun ana saldırı & ndash; Bu zehirli ısırık.

4. Pteranodon. Bu sınıf, gerçek izciler. Onlar, onların düşmanları diğer dinozorları, bakmak ve söylüyorlar. Ana saldırı Pteranodon & ndash; Bu ısırık ve kavrama.

5. Carnotaurus. Güç sınıfında ortalama. Savaşta onların eşsiz hız ve düşmanın imha için ağırlığını kullanın. Sınıfın & ndash Saldırı; ısırık ve güçlü bir başlık.

6. Spinosaurus & ndash; Ünlü T-Rex için bir yedek bu yeni dinozor. Bu Tyrannosaurus'un benzer, ancak çok daha güçlü darbeler.

nbsp;

online oyun Primal Carnage normal modda ve botlar kullanımı ve singpleera oynama ihtimali olacak oynamak için.

oyunda Primal Carnage çevrimiçi beş sınıfların olmalıdır. Bir ekip olarak kullanın. Dinozorlar sadece bir üçüncü şahıs tarafından kontrol edilebilir, ancak ilk gelen insanlar.

ücretsiz online oyun Primal Carnage oturum açın ve yürütülen zaman zevk. Savaşan tarafların biri olmak ve tam zafer kazanmak.

emin şans her zaman sizinle ve yukarıdaki online oyun Primal Carnage daima ruh halinizi ve günlük rutin distracts olunuz.

Online oyun savaşları Primal Carnage dünyasında

İyi şanslar!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more