Yer imleri

Dünya Prime

Alternatif isimler: Prime Dünya

Başbakan Dünya online - Bu birbirlerine iki ülkeyi karşı bir devrim niteliğinde yeni bir çapraz-platform sosyal strateji şudur: Doktor ve Adorniyskoe krallık. Mücadele Prime için - güç dengesini değiştirebilirsiniz ... rezervlere sahip, en önemli kaynak

Başbakan Dünya kaydetmek için oyunu başlatmak için. Indirdikten sonra, oyun kurulacaktır kadar sonra Facebook ya da sınıf arkadaşları ile oturum gerekir bekleyin (bu sosyal ağlar hesap bilgilerinizi yoksa, o oluşturmak için tercih edilir). Açılan pencerede, ilgili alanlara yazın kullanıcı adı ve şifre. Sonra oyunu oynamak ve ilgili alana istediğiniz adı girin kimin için partiyi seçin, oturum.

• İşlemci: 2GHz - 3GHz

Killer -, konvansiyonel savaş karşı savunmasız sağlık büyük bir kaynağı değil, ama doğru zamanda yıkıcı bir darbe neden olabilir; [_ 1_]

Her karakter ortak ve benzersiz ayrılır yetenekleri, belirli bir kümesi vardır. Ancak mor, kolay - - Renkli yetenek sarı renk ile gücünü ve yararlılığını, böylece yetenek etkiler güçlü.

Koruyucu özellikleri eklemek için - Direnç (düşman tarafından neden olduğu fiziksel hasarı azaltır), Will (sihirli etkisini azaltır) ve koruma (düşmana fiziksel ve büyülü hasarı azaltır). Başbakan, yeni yeteneklerin satın harcanan olabilir - düşman savaşçılar, canavarlar, kuleler, ve özellikle düşman karakterlerin imha için, kahramanlar paha biçilmez bir kaynak kazanmak. Başarılı bir oyun için anahtar ve diğer ekonomik kalkınma oyuncular ve PvP savaşları üzerinde yararlanmak - güçlü bir ekonomi ve bina ayrıntılı altyapısını oluşturun.

Dünya Prime sıkılmış olmayacak online oyun oyna, kısa bir yorumda tarif etmek imkansız birçok ilginç özellikleri vardır. Başbakan Dünya online oyun çok şeyi görmek ve Başbakan Dünya online check-in geçmek ve oyunun kahramanlarından biri haline gerekiyorsa görmek için, hacmi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more