Yer imleri

Pers Prensi: Forgotten Sands

Alternatif isimler: Pers Prensi: Forgotten Sands

Persia Oyun Prensi: Forgotten Sands - 2010 ortasında Montreal «Ubisoft Montreal» tarafından oluşturulan 3D slasher vardır. Bu oyunu Pers Prensi devamında bir tür olmasına rağmen: Zamanın Kumları, kendi hikayesi ve oyun vardır. Pers Prensi oyununda içinde: Forgotten Sands kahramanı, düşmanları mücadele onsuz olarak, tahmin tuzaklar ve bilmeceler aşmak ya da önlemek için, farklı oyun seviyeleri ile gitmek gerekir. Bizim kahraman akrobasi teşekkür ve bulundurma bazı yeteneklerini gerçekleştirebilirsiniz Tüm bu. Eğer Pers Prensi başlarsanız

: Forgotten Sands oynamak, daha sonra ana karakteri yavaş yavaş farklı yeteneklerini bir çok oluyor emin olun. Bu yetenekleri, savaşlara katılmak akrobasi kullanmak ve bulmaca çözmek yoluyla öyle.

Hava Kuvvetleri • - Prens etrafında oluşan bir hava girdap tarafından, rakibinizi atabilirsiniz. ) Oyununda güvenli bir noktaya ulaşmak için saat iade edebilir, ya da son kaydetme itibaren oyuna devam etmek.

Hatta Prince of Persia indirmek için karar alamaz: Forgotten Sands: The Forgotten Sands, daha sonra Prince of Persia bir video istemek için interneti kullanabilirsiniz. Eğer bu oyun fazla bir saat geçirmek istediğiniz için, aynı oyun olup olmadığını kendiniz belirlemek çeşitli römork ve promo video görünce. Ve silah çekim, ve sizin geçmiş uçan ve alevli oklarla yakın daldırır gelen patlamalar güzel hazırlanmış etkilerini göreceksiniz. Eğer farklı bir mücadele nöbetleri çeşitli katılmak için, yanı sıra çeşitli bulmacaları çözmek ve Pers Forgotten Sands oyunu Prince boyunca aralıklı tuzakları çıkmak hangi dinamik oyun sever bir oyun iseniz

zevk emin. Onu oynamak, dinlenmek ve aynı zamanda, refleksleri ve sadece silah kullanma yeteneği, ama aynı zamanda akrobatik unsurları ve çeşitli kazanılmış yetenekleri kontrol.

, Oyunun resmi sitesine gel bir disk sipariş ya da oyunun bir elektronik sürümünü indirmek ve Prince of Persia Forgotten Sands of hayranları katılın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more