Yer imleri

Proje Entropisi

Alternatif isimler:

Çevrimiçi strateji unsurlarına sahip Project Entropy MMORPG. Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler iyi, çok ayrıntılı 3D ancak kalitesi aynı zamanda cihazın performansına da bağlı. Seslendirmeler kaliteli, müzikler enerjik ve oynarken sıkılmanıza izin vermiyor.

Bu oyunda uzay genişletmede yer alacaksınız. Uzayın bir bölümünü fethedip fethetemeyeceğinizi yalnızca Android'de Project Entropy oynarken öğreneceksiniz. Rekabet çok güçlü çünkü sizin dışınızda dünyanın her yerinde oynayan birçok insan var.

Başlamadan önce birkaç kolay görevi tamamlayın ve kontrol arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenin. Geliştiriciler yeni başlayanlar için ipuçları hazırladıkları için zor olmayacak.

Bundan hemen sonra yapacak çok işiniz olacak:

  • Uzayı keşfedin
  • Maden mineralleri ve diğer kaynaklar
  • Kontrollü gezegenlerde üsler inşa edin
  • Uzay gemilerinden ve savaş robotlarından oluşan güçlü bir ordu oluşturun
  • Daha gelişmiş silahlar üretmek için yeni teknolojileri inceleyin
  • Savaşlar sırasında ihtiyaç duyulacak becerileri geliştirin
  • Diğer oyuncularla sohbet edin, ortak PvE görevlerine katılın
  • PvP modunda düşman ordularıyla savaşın

Bu liste Project Entropy oynarken karşılaşacağınız ana etkinlikleri içerir.

Çok oyunculu oyunların çoğu gibi, başlamak zor olmayacak. Diğer oyunculara hızla yetişme fırsatına sahip olacaksınız, daha fazla gelişme yavaşlayacak. Project Entropy'de başarının anahtarı, tüm katılımcıların birlikte hareket edeceği yenilmez bir ekip oluşturmaktır. Herkese uyacak tek bir takım yoktur; oyun tarzınıza mükemmel şekilde uyması gerekir.

Kaynaklar çok önemlidir, bunların çıkarılmasını organize etmek için yeterli zaman ayırın.

Project Entropy'de asıl görev, uzayın kontrolü için diğer oyuncularla rekabet etmektir. İttifaklar kurarak yer alabileceğiniz oyunda ortak görevler de mevcut.

Oyuna günlük

ziyaret ödüllendirilecektir. Her gün ve her hafta giriş yaptığınızda değerli hediyeler alın.

Proje geliştirme devam ediyor, otomatik güncellemeleri devre dışı bırakmayın; geliştiriciler, tatil sırasında benzersiz ödüller ve ilginç görevlerle sizi özel etkinliklerle memnun edecek.

Oyun mağazasını daha sık kontrol edin. İçinde düşük fiyatlarla dekorasyon kaynakları ve uzaylı eserleri bulacaksınız. Ürün yelpazesi her gün güncellenir ve sıklıkla indirimler olur. Bazı ürünler için oyun içi para birimiyle, bazıları için ise gerçek parayla ödeme yapabilirsiniz. Project Entropy'yi oynamak ücretsizdir ve herhangi bir para harcamanıza gerek yoktur.

Oynamak için sürekli bir İnternet bağlantınızın olması gerekir. Artık wifi ya da mobil operatörün kapsama alanı olmayan yerleri bulmak zor olduğundan bu bir sorun değil.

Project Entropy, bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Hemen oynamaya başlayın ve galaksinin uçsuz bucaksız en iyi komutanı olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more