Yer imleri

Prototype 2

Alternatif isimler: Prototype 2

oyunun ilk prototipi "hurrah" konulu oyuncular tarafından kabul edildi. Proje çok net insanlar "sadece ölümlüler" zalim mutantlar ve canavarlar arasındaki özel güçleri ile donatılmış, yaşamak nasıl gösterilmiştir. Alex Mercer, tüm oyun süreci dengelemek olabilir onun karizması ve gücü ile - Oyunun ilk dakika kamuoyunun dikkatini kahramanı perçinlenmiş. Bu arada, ana karakter olan ve Prototip 2 pc hazırlanan ilk sürpriz bağlı. Eğer bir sevdiğiniz Mercer ile tekrar bir araya umut varsa, o zaman hafif bir hayal kırıklığı olacak - şimdi vyrusa iddia edilen Alex serbest çünkü ailesini kaybetmiş saldırgan siyah subay oynamak gerekir yerine.

Genelde, diğer yandan oldukça benzersiz ve eşsiz bir proje gibi görünüyor bir yandan oyun Prototype 2, çok selefi gibi olduğunu fazlalaştı. Sadece yakıt halkın ilgisini. Daha agresif ruh hali tüm karakterleri eylemlerin dikkatli olmak ve onları analiz, oyuna konsantre zorunda.

Alaycı Negro James Heller denilen - Yukarıda da belirtildiği gibi

, bilgisayarda oyun Prototype 2 ana karakteri değişmiş olacaktır. Öyle ya da böyle Devletlerin topraklarında oluşturulması ve virüsün yayılmasını ile bağlı herkesi intikam almak için - O sadece bir hedeflemiştir. Her şeyden önce, James, tabii ki, Alex intikam almak istedim, ama Mercer ile görüşmesinin ardından da olumsuz virüs tarafından etkilenmiş. Derhal ahlaka aykırı kurtulmuş mutasyon, Heller, çeşitli düzeylerde aşmak, onun misyonu yürütülmesi gönderilir.

Oyuna başlamak için, Prototip 2-indir öncesi gerekecektir. Yükleme dosyası sadece 30 dolar mağaza sayfası Buhar ziyaret ederek hızlı ve kolay bir şekilde yapın. Kurulum projesi sonra oyuna başlayabilirsiniz. Eğer ilk bölümü oynadı, bir büyük fark edeceksiniz - ana karakteri Mercer sadece belirli görevlerin yerine getirilmesinden sonra alınan becerilerin bir çoğunluğa sahip sadece oyun başladıktan sonra. Çekilme James gökyüzünde uçmak ve tenis topları gibi araba atmak, duvarlara çalışabiliyor prerasno olduğu 2 Video-Trailer çok açık Prototip. Bir tek Heller oyunun en azından orta zorunda kalacak kadar zor tahmin edebilirsiniz!

oyunu Prototype 2 iştah superman nasıl olabilir gösterecektir. Şahsen James av yutar ve aynı zamanda arada, tamamen görünümünü bu özelliği nasıl gerçekleştiğini gördünüz mü, bu mümkün olan en çılgın stratejiyi gerçekleştirmek için yapar. Yani, düzenin bir veli yuttuktan, sen bir tabanca ile silahlı, uzak farkedilmeden tabanından çalıştırabilirsiniz. Yenen canavarlar görünümü değiştirmek, ancak yeteneklerini güçlendirmek değil.

yanlışlıkla projenin ölçeği çarptığı oyun Prototip 2 video römork için atış baktığımızda.

 

Prototype 2