Yer imleri

Savaşın yıkıcı tarafları

Alternatif isimler: Psi Savaşları

& nbsp; & nbsp;

Savaşı'nın çok oyunculu çevrimiçi rol oyunu Köpekler gezegenimizin gerçekten yarın bekleyebilir gerçeğine oynamak için davet edilir. Çünkü kaynakların ve ndash servet arazi bölünmesi; her zaman, ve burada çevrimiçi & nbsp Savaşı Köpeklerde yanan konu; onunla ilişkili yeniden dağıtım ve kargaşa sonuçları ele alınacaktır.

nbsp;

oyun öncesi - şimdi & ndash geçmiş müreffeh ve bağımsız ve bir muz cumhuriyeti Corazon düşme hikaye; kurum ve laquo yırtılmış paralı; Enigma & raquo; zalim ve hırslı Alfredo Pressnera tarafından yol açtı. İlk kimse de, ama sonunda iki oldukça güçlü gruplar & ndash organize olabilir onun rejimini karşı; Özgürlük Ordusu (AÜ) ve Mercenaries Ligi (LN). Ellerinde antitotalitarian Corazon saltanatı bırakmaya istekli, bu grupların her biri. Kim başarılı olur? Basın ve laquo; Savaş ve raquo Köpekler oynamak; ve öğren.

nbsp;

Ama önce, tabii, sistem gereksinimleri. Yani, Savaş'ın oyunu online Dogs oynamak için, bilgisayarınızın aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:

& bull; Pentium III işlemci veya Athlon 800 MHz

& bull; RAM - 256 MB

& bull; grafik kartı - 64 MB bellek ile 3D hızlandırıcı

& bull; DirectX uyumlu ses kartı

Sürüm 9 ile başlayan uygulama DirectX;

& bull. 0

& bull; sabit diskte 1 boş alan. 2 GB

nbsp;

Savaşı browser oyunu Köpekler çevrimiçi herhangi destekler.

Gibi birkaç gerektiren çoğu Facebook, Vkontakte, Odnoklassniki, hizmetler Mail hesapları üzerinden otomatik oturum açma kullanabilirsiniz çünkü

, War oyunu Köpekler kaydol. ru veya Google.

Savaş & raquo Kayıt Köpekler; bu hesapları yok oyuncuların nadir grup hakkında hissediyorum yoksa

, ardından & laquo ortak bir formu kullanın;. Önce onu, e-posta adresini belirtin bir şifre oluşturmak ve onaylamanız gerekir ve tescil ilk aşaması, haberleri abone olabilirsiniz. Sonra, yeni bir sayfada bir takma ad & ndash belirtin; oyun karakteri ismi, karakteri & ndash olarak hareket edecek bir kısmını hangi onun seks, seçim; Özgürlük Ligi paralı (akrep amblemi), veya Ordusu (beş köşeli yıldız ile arması). Ayrıca, 12 kadın ve zemin bağlı karakter için 13 erkek avatarlar, kullanıcı sözleşmesini & ndash almak istenecektir; Savaş Çevrimiçi Kayıt Köpeklerde bu tamamlanır.

nbsp;

acemi paralı yol bir askeri eğitim üssü ile başlar, bu sitede işe ve basit misyonları birkaç gerçekleştirebilirsiniz. Master nasıl sonra, ardından talimatları izleyin ve istenilen şekilde karakterinizi geliştirmek var.

nbsp;

, sen devrimin & ndash için birçok silah erişim alacak; bıçak, pterodactyls ve Makarov tabanca ile bazookas ve kimyasal silahlarla, (silahla size Savaşı Dogs oynamaya başlayın). Çünkü mühimmat oyununda kurşun vb yelekler, gaz maskeleri, kask, yanı sıra rozetleri, enerji ve bu zor zamanda karakterin kaderini kolaylaştıracak diğer küçük şeyler sundu.

nbsp;

Oyunun başında (firari, gerillalar, Hintliler, haydutlar) & ndash Normal çetelerin öldürmek zorunda; Bu ilk deneyim ve para kazanmak için iyi bir yoldur.

nbsp;

Bu arada, oyunda para ek olarak başka önemli bir kaynak ve ndash; elmas. Eğer savaşçı bir ekip kiralayabilirsiniz Onlar için, bunlardan iki tür vardır:

& bull; saldırı

& bull; Sniper

nbsp;

ikincisi daha pahalı, ama zaten firari bir çift öldürdü, sonra da gelemez.

nbsp;

Sıra tabanlı dövüş sistemi ile

Psi Savaşı online oyun. Her zaman, bir silah seçmek yörünge hesaplamak ve düşmanın imha üzerinde çok fazla enerji harcamak değil zamanınız olacak. Hazırlık temelinde hizip başka yerlere gitmeye hazır bol zaman geçirdikten sonra, tabii ki, ana düşmanı & ndash ile çatışma var yeni işler için bekleyen ve vardır; paralı askerlerin Kurumlar & laquo; Enigma & raquo; ve karşıt fraksiyon askerleri. & Nbsp;

nbsp;

Yani, özgürlük için savaş ve diktatörlük rejiminin devrilmesinden hazırsanız, o zaman Savaşı oyunu online Dogs oynamak için basın ve paralı askerlerin kurtuluş hareketlerinin biri saflarına katıldı. & Nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more