Yer imleri

Yolları Hikayeler

Alternatif isimler: Yolları Hikayeler

Yolları Hikayeleri Online & nbsp; - & laquo için 2011 ödülünü aldı kolektif bir çok oyunculu gerçek zamanlı strateji oyunu; En İyi İlk & raquo;. Online oyun Taş Çağı'nda küçük bir köy verilir gerçeği ile başlar Yolları Hikayeler, sen inşaat, bilim ve teknoloji geliştirme yapan, geliştirmek gerekir.

Internet bağlantısı -

Online oyun Way Hikayeleri bilgisayar oyuncu, temel koşulu için herhangi bir özel gereksinimleri empoze etmez. & Nbsp;

oyun Way Hikayeler Ol bir oyun, e-posta ve şifre görünür ve cinsiyetinizi belirleyecektir altında adının getirilmesini gerektirir. Eğer oyun için bir bonus kodu var ve bunu girmeniz gerekir. Zaten oyunun temelleri aşina iseniz, can tarih online kayıt seti ders ve ırk, kıtanın, iklim seçimi gibi ek ayarları değerlerine ve kentin sırasında. & Nbsp;

Tarihin akışı içinde oynarken

anda, sen git & ndash hangi yolun bir seçim yapabilir; Would nihayet kara veya tanınmış alimleri, atılım sonrası atılım yaparak, ya da kurnaz politikacı, kavga kelimeler veya onların ticaret yollarının dünya ağı örgülü bir tüccar kudretli savaşçı-fatihi. Komşuları hızla gelişmesi ve asker sayısının sizi sollamak çünkü Warrior Yolu, bu oyunu oynarken her gün geçirmek en çok zaman alıyor.

İlk başta tüm kaynakların üç tip için mevcut olacak: & nbsp;

- bilgi

- Gıda,

- Ağaç.

Eğer online oyun Way Öyküleri oynarken

Genelde, size kaynakların büyük bir çeşitlilik sahip olacaktır:

- temel (bilgi, gıda, ahşap, metal, para),

- Stratejik (granit, paket hayvanlar, uranyum, kükürt, yakıt, alüminyum),

- kaynaklar (meyve, çeşitli hububat, et, balık) büyümesi,

- kültürel (şarap, mücevher, giysi, müzik, film).

oyun Way Hikayeleri çevrimiçi böylece bilginin dışındaki tüm kaynaklar, başarıyla ticaret yapabilirsiniz oyuncuların arasında çok gelişti ticari ilişkiler vardır.

tarih boyunca oynamak için, size oynamak hangi ırktan için karar vermeniz gerekir. Avrupalılar, Asyalılar, Hintliler: Sadece Oyun üç yarışta. Her ırk kendi özellikleri yanı sıra, silah ve askeri bulunuyor.

Buna ek olarak, oyun kendi özel üretim ve kaynak havuzları Manzara, çeşitli gelişme sağlar. Oyunda manzara 4 türü vardır:

- çayırlar,

- bozkır,

- çöl,

- kar.

Buna ek olarak, köy kıtada veya kıyı ya bulunabilir. Eşsiz manzarası ile beş kıtada mevcut sunucuların her her günü.

geleneksel çayır bulunan Warriors, savaşmaya devam etmek çok daha rahat olduğunu. Bilim adamları onun komşularını saldırır onları koruyan, aynı zamanda, çölde yerleşmek yanı sıra bilimin gelişmesi için gerekli kaynakları sağlar. Her durumda, deneyimli oyuncular karşılıklı yararlı işbirliği için komşu-savaşçı ile dostane ilişkilere sahip tavsiye edilir.

oyunu online Yolu Hikayeleri oynamak ve herhangi birinin küre veya komşularına karşı büyük bir önyargı aniden atılım gerçekleşmesi mümkün olacağını korkuyor olamaz. Tüm bilimsel bilgi ve teknolojik ilerleme yakından ek olarak, oyunda dönemini içine açık bir bölünme var, iç içe. Sadece 150 farklı bilimsel alanlarda ilgili oyun.

başkalarıyla birleştirebilirsiniz benim köy ülkeyi alır. Bu durumda, oyuncular laggards otomatik olarak bilimsel ve teknolojik gelişim düzeyine yetişmek. Oyunun amacı uzay aracı inşa ediyor. & Nbsp;

oyunda bu noktada üç sunucuları & ndash vardır; Büyük deney dünyası, Dünya ve Apocalypse. Kayıt Yolları Hikayeler dünyanın 12 & laquo girer; Apocalypse & raquo;. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more