Yer imleri

Questland

Alternatif isimler: Questland

Game Questland - kılıç ve cesaret

Bu, Gamesture stüdyosundan sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Herhangi bir RPG'de olduğu gibi, savaş alanlarında birlikte yürüyeceğiniz bir ana karakter var. Yan karakterler, oyun dünyasının tarihi boyunca size rehberlik edecek, arkadaşlarınız veya düşmanlarınız olacak, zaman gösterecek. Basit bir köy hayalperestinden amacınız gerçek bir kahraman, kötü ve kötü ruhların şampiyonu olmaktır. "Zehirli" dünyanın köşelerini keşfedin ve onları kötülüklerden arındırın.

Questland, renkli bir kabuğa sarılmış basit oyun mekaniğinin bir örneğidir. Burada tüm karakterler benzersizdir, tıpkı kahramanınız gibi. Ana karakterin yüksek düzeyde özelleştirilmesi, neredeyse özel bir dövüşçü (dışarıya özel) yaratmanıza izin verecektir. Ve çok miktarda ekipman göz önüne alındığında, benzer bir tane bulmak çok zor olacak. Sonuçta, giyinmiş herhangi bir ekipman hemen size gösterilir. Tüm bunlarla birlikte oyun arayüzü basit ve anlaşılır. Herhangi bir oyuncu ne ve nasıl yapılacağını saniyeler içinde çözecek ve ilk asistan hikayeyi ve olası tüm iyileştirmeleri anlatacak. Ekranın altında tüm ana sekmeleri bulacaksınız:

  • House - bu sekmeye geçerek kendinizi memleketiniz Valiya'da bulacaksınız. Burada ekipmanı tamir edebilir veya yenilerini dövebilir, şehre girebilir ve fuarı ve dükkanları dolaşabilir, arenaya girebilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz, limanda her zaman bir görev ve ek gelir bulabilirsiniz. Zeplini kontrol ettiğinizden emin olun - görkemli ödüllere sahip tüm benzersiz etkinlikler orada toplanır.
  • Hero - bu sekmede, kahramanınızı donatmaya, ekipmanı, küreleri geliştirmeye, ana yetenekleri seçmeye ve pompalamaya özen gösterin. Çantana bak, belki etrafta ilginç bir şey vardır. En iyi ekipmanlarınızın bir koleksiyonunu sergileyin ve bonus istatistikleri alın. Ayrılmadan önce dövüşçünüze hayran olmayı unutmayın, belki de korkmanız için bir dizi Örümcek eseri toplamalısınız?
  • Kampanya - canavar dalgaları ve her türlü patronla savaşacağınız ana savaş konumlarına sahip bir bölüm. Ve gerçekten birçoğu var, kampanyaların her birinde üç patron ve karakterlerle kendi hikayeleri var, bazıları bizimle sonuna kadar gidecek. Üç yıldızı geçmek için, aşamaların her biri hak ettiğiniz ödül olan yakutları alacak.
  • Görevler - başarılar, belirli görevlerin tamamlanması, bir kampanyanın tamamlanması vb. için ödül içeren bir sekme. İlk önce hangi yöne hareket edip gelişmeniz gerektiğini anlamak için hepsini bir kerede kaydırabilirsiniz.
  • Shop - en bariz sekme :) Burada ekipman veya küre içeren sandıklar için anahtarlar satın alabilir, gerçek parayla oyun setleri satın alabilir (gerçekten buna değer) veya sadece gelecekteki harcamalar için yakut satın alabilirsiniz.

Questland oynamaya değer mi, oyunun artıları ve eksileri

Genel olarak oyun olumlu bir izlenim bırakıyor. Bir şeyi başarmak için gerçek para harcamanıza gerek yok. Her gün gidip saatlerce oyun oynamak zorunda değilsiniz. Yani, bu türün özgürlüğü seven hayranları için sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Her gün yarım saat giriş yapabilir, ay sonunda sunucu efsanesi olabilirsiniz.

Başlangıçta, oyun sadece 99 sente efsanevi silahlar ve epik sandıklar için anahtarlar satın almayı teklif ediyor. Bu, başlangıçta kahramanınızı birçok kez güçlendirecek. O zaman her şey sana kalmış. Periyodik olarak Questland, satın alarak anında güç ve güç kazanacağınız benzersiz setler ve kombinasyonlar oluşturur. Ancak yine de, tüm bunlar gerekli değildir, satın alma işlemleri olmadan, aynı anda karakterinizi pompalayarak dünyayı güvenle oynayabilir ve keşfedebilirsiniz.

Questland PC'da ücretsiz olarak indirilmesi oldukça basittir. Mevcut herhangi bir öykünücüyü kullanın ve birkaç dakika içinde kendi kahramanınızı yaratacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more