Yer imleri

R2: devrimi Krallığı

Alternatif isimler: R2, R2

Oyun R2: Devrim Reign - bir rol fentaziynoy çok oyunculu online oyun, PC için stil MMORPG oluşturuldu.

Sonra posta kutunuzda kayıt devam almak gerekir, bu yazılı olduğunu fark gelmelidir. Sitenin ana sayfada oyunun adı ile bir yüzen siyah bir pencere görmek ve tıklatın "yükleyin." Bilgisayarınız aşağıda listelenmiştir PC için standart gereksinimlerini karşılamak değilse

, R2 yapamazsın Çal:

O harika bir vücudu var ve o inanılmaz bir fiziksel güce sahiptir.

Rangers - bu sınıf en iyi amaçlı olarak kabul edilir. O uzun mesafe saldırıları kapsamlı ve başarılı bir deneyime sahiptir.

3. Magee - Eğer düşman amaçlayan büyüleri ve onları zayıflatmak sağlar sihirli bir yüksek düzeyde verdiği bir sınıf. Ayrıca, onun gücünü kullanarak, onlar müttefiklerinin gücünü artırabilirsiniz.

-4. Summoners - Bu sınıf sihirli bir çekiciliği vardır. Summoner neden olan yaratıklar ustasının talimatları gerçekleştirin ve en kısa sürede ellerinden geldiğince onu korumak.

5. Assassins - Bu sınıf özel savaşçılar eğitilmiştir. Tek bir darbe ile avlarını öldürmek ve nadiren promazyvayut. Bu, tüm beceri sayesinde bulunuyor.

R2 Online'da, sizin karakterinizi geliştirmek için özel bir oyun mağazası üzerinden ona çeşitli aksesuarlar satın alın.

R2 oyunu size arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz unutulmaz deneyimler bir çok verecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more