Yer imleri

demiryolu telaşı

Alternatif isimler:

Rail Rush, mobil platformlar için bir koşucu oyunudur. Oyundaki grafikler, cihazınızın performansına bağlıdır. Ses oyunculuğu iyidir ve şikayetlere neden olmaz.

En ünlü altına hücum 1860'ta ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşandı. Bu süre zarfında, birçok maden arayıcısı kâr susuzluğuna yenik düştü. Bu insanlar altın aramaya Amerikan Nehri'ne gittiler ve birçoğu orada şanslıydı.

Bunun için derin ve çok büyük madenler kazarak altın çıkaranlar da vardı. Bu madenlerin birçoğu tonlarca altın içeriyordu ve o kadar büyüktü ki, el arabalarının yardımıyla içinden geçmek zorundaydılar.

Oyunda gezegendeki en gıpta ile bakılan metali kovalamalısınız ve bunun için tam da böyle bir arabayı yöneteceksiniz.

Altın madenciliği için maden inşa edilirken güvenlik nadiren düşünülürdü ve bu nedenle bu tür yerlere giderken çok dikkatli olmakta fayda var.

  • Min arabasını güvenli bir rota üzerinde kontrol edin
  • Yol boyunca altın külçeleri toplayın
  • Uçurumların üzerinden atla ve engellerden kaç
  • Size saldırmaya çalışan düşmanlardan kaçının
  • Minecart'ın performansını geçici olarak iyileştirebilecek özel eşyaları kaçırmayın

Rail Rush oynamaya başlamadan önce mevcut 18 seçenek arasından en sevdiğiniz karakteri seçin. Ardından, maden arabalarını kontrol etme dersi alacağınız kısa bir eğitimi tamamladıktan hemen sonra yarışmaya hazır olacaksınız.

Yararlı yol boyunca tanıştığınız her şeyi toplamanız gerekiyor, değerli taşlar özellikle değerlidir, değerleri altının fiyatını bile aşıyor.

Yeterince servet topladıktan sonra, inanılmaz ödüller için diğer oyuncularla rekabet edeceğiniz çevrimiçi şampiyonalara katılma fırsatına sahip olacaksınız.

Coğrafi olarak en meşhur altına hücum tek bir eyalette gerçekleşirken, oyunda sadece bir konumla sınırlı değilsiniz. Çok sayıda seviye içeren oyunda ondan fazla dünyayı ziyaret edeceksiniz. Dünyaların her birinde benzersiz ve taklit edilemez engeller, düşmanlar ve tabii ki ödüller bulacaksınız.

Bir dakika bile sıkılmayacaksınız, oyun bir eğlence parkındaki kaydırak gibidir, binerek zengin olabilirsiniz. Ancak bundan sıkılsanız bile ek oyunlardan birini oynayarak dikkatiniz dağılabilir.

Sık sık kontrol edin ve günlük ve haftalık hediyelerle ödüllendirileceksiniz.

Mevsimlik tatiller, temalı yarışmalar ve şenlikli mekanlarla keyif verecek.

Güncelleme, oyuna daha fazla seviye ve yeni, daha da inanılmaz dünyalar getiriyor.

Oyun mağazasında faydalı bonuslar, kaynaklar satın alabilir ve ulaşımınızı geliştirebilirsiniz. Hem oyun içi para birimiyle hem de gerçek parayla satın alma yapılabilir. Promosyonları ve indirimleri kaçırmayın, mağazayı her gün ziyaret edin. Geliştiricilere teşekkür etmek istiyorsanız, en azından küçük bir miktar harcadığınızdan emin olun, memnun kalacaklardır.

Android'de

Rail Rush'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Taşları ve külçe altınları seviyorsanız, bu oyunu yükleyerek sanal dünyada gerçek bir zengin adam olabilirsiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more