Yer imleri

Raylı Ulus

Alternatif isimler: Raylı Ulus

Oyun Tren Ulus ndash; Eğer küçük uykulu bir kasaba tren istasyonunda kendinizi bulmak hangi ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. ile kendi tarzınızda başlayın Yöneticisi küçük bir şirket demiryolları. Raylı Ulus ve geliştirin bir hedef çizgisi büyümeye ! "Ve çıkışı ya da süreç malzemeleri , geliştirmek için ulaşım sağlamak için, farklı işlerin gerçekleştirmek için bir çok!

oyunu oynamak önce Raylı Ulus , bilgisayarınız gibi gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: frekansı işlemci - 2 GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Raylı Ulus kayıt çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; Kayıt Şimdi & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir şifre girin ve tekrar;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; & raquo kaydol;.
Raylı Ulus Online küçük bir demiryolu kasaba size tanıtacaktır. Travian Games Raylı Ulus Online , demiryolu romantik çağında başladığı birinci sınıf bir strateji oyunu oluşturduk.
oyuncu "Buhar" buharlı lokomotif yoluyla eşya taşımacılığı için küçük bir demiryolu şirketi yöneticisi olarak başlayan, " Dizel " ve "Elektrik". Bu oyun mekaniği ders olduğu için Raylı Ulus , oldukça ilginç olacak oynayın. Oyunun galibi Raylı Ulus en prestijli demiryollarını yaratacak oyuncu , olacak! Round oyunu tarayıcı oyunu değişikliklerin çeşitli ileri süren yaklaşık dört ay sonra sona erer Raylı Ulus Online .
Raylı Ulus zafer gelmek çünkü, bıkmak yok oynamak, çeşitli görevleri tamamlamak zorunda kalacak. Öncelikle, küçük buharlı tren başka bir şehirden mal taşıma yapabilirsiniz Raylı Ulus Online . Her şehir geliştirmek ve büyümek için hammadde ihtiyacı var. Yakın fabrikalar üreten veya süreç malzeme. Örneğin, oyun treni Raylı Ulus marangozluk için kereste taşımak zorunda ve sonra şehre teslim olan bir yönetim kurulu olun. Neden eve oyun madenlerinden kömür yükü alamaz Raylı Ulus ?
Raylı Ulus daima oyunun grafikleri en üst seviyede yaptım çünkü oynamak için bir zevk olduğunu! oyun Raylı Ulus Ayrıca karmaşık ve zorlu bir iş simülasyonu. Sizin büyüyen filosu, muhafaza genişletilmiş ve modernize edilmelidir. Yeni ürünler farklı üretim zincirleri gerektirir; teknolojiler araştırılmış ve kârlı kullanılmalıdır Tren Ulus hattı . Her eylem, sonuçları vardır: oyuncular daha yolları, daha çok yuva lokomotif veya gelir sağlamak için geliştirilmiş fırsatları olsun. Savaş, grev sırasında kömür fiyatlarındaki artış:
Ama her zaman sorunsuz Raylı Ulus Online gelişecek düşük işgücü verimliliği ve hasarlı lokomotif nedeniyle. Ama oyunun sürprizler vardır Raylı Ulus , bu tür ihaleleri, özel teklifler veya yarışmalar. Bu, diğer oyuncular ile etkileşim yol açar - Oyunun yapım Raylı Ulus Çevrimiçi , daha da heyecanlı.
Oyunun Travian Games yaratıcısı çok fonksiyonlu Raylı Ulus Online [2 büyük önem ]. Diğer oyuncular sürekli oyunun ekonomide temel değişiklikleri etkiler. Sen kaynaklar için rekabet etmek zorunda ve bunu Raylı Ulus , ortaklık önemli ikramiye sağlayabilir çünkü oyun akıllıca ittifakları tercih hayati önem taşıyor. Katılımcılar ayrıca, üretim zincirlerini optimize etmek için birlikte çalışmak, ya da oyunu kontrol etmek bitkilerde nakit yatırımı kullanabilirsiniz Raylı Ulus . Raylı Ulus hat & ndash; Bu heyecan verici yeni oyun dünyasında, bize katılın! & Nbsp;

 

Raylı Ulus