Yer imleri

Demiryolu Şirketi 2

Alternatif isimler:

Railroad Corporation 2, demiryoluna adanmış popüler ekonomik stratejinin ikinci kısmıdır. Oyun PC'de mevcut. Grafikler ilk oyuna göre önemli ölçüde geliştirilmiş ve inanılmaz derecede gerçekçi. Performans gereksinimleri de arttı. Seslendirme, hoş müzikle birlikte yüksek kalitededir.

Railroad Corporation 2, oyunculara daha da fazla fırsat sunacak ve inanılmaz sonuçlar elde etmelerine olanak tanıyacak. Dünyanın en gelişmiş demiryolu ağına sahip olan gerçek bir iş adamı olun!

Railroad Corporation 2'yi oynamak için, oyunların olay örgüsüyle bağlantılı olmaması nedeniyle ilk bölümü tamamlamanıza hiç gerek yok.

Yeni oyuncular için geliştiriciler her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıracak ipuçları hazırladı.

Görevleri tamamladığınızda başaracaksınız:

  • Kaynaklardan tasarruf etmek için en uygun rotaları planlayın
  • Onsuz yapamıyorsanız manzarayı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde değiştirin
  • İnsanları iş yapmak üzere işe almak ve ücretlerini belirlemek
  • Daha modern lokomotifler inşa etmek ve önemli rotalarda kapasiteyi artırmak için teknoloji geliştirin
  • Ticaret ve yatırım
  • Fabrikalar ve fabrikalar inşa edin

Bunlar Railroad Corporation 2 PC'de gerçekleştireceğiniz ana görevlerdir.

Oyun, türün çok sayıda hayranı tarafından sevildi; ilk bölüm de popülerdi ve en iyilerden biri olarak kabul edilebilir.

Şirkete liderlik ederek, ilk buharlı lokomotif modellerinden elektrifikasyonun tamamlanmasına kadar demiryolunun tüm gelişimini tamamlamanız gerekecek.

Oyun sizi büyüleyebilir, kendinizi koparmak zordur, bu nedenle önemli şeyleri kaçırmamak için kesinlikle zamana dikkat etmeniz gerekir. Demiryoluyla ilgili her şeyi seviyorsanız Railroad Corporation 2'de iyi bir ruh halinde olacaksınız.

Hem yapay zeka ile yarışarak hem de gerçek insanlara karşı oynayabilirsiniz, hepsi seçilen moda bağlıdır.

Birçok ekonomik stratejide olduğu gibi bu oyunda da her projenin önemini doğru belirlemek ve kaynakları en fazla faydayı sağlayacak yere tahsis etmek önemlidir.

Teknoloji geliştirme pahalıdır ancak gelecekte birçok fayda sağlayacaktır.

Yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulan alanlarda ek hatlar inşa etmeniz ve kapasiteyi artırmanız gerekir, aksi takdirde para ve zaman harcarsınız.

Hızlı bir şekilde tamamlamak istediğiniz projeler için daha fazla işçi çalıştırabilirsiniz, bu da işin maliyetini artırır ancak projelerin tamamlanmasını önemli ölçüde hızlandırır.

Railroad Corporation 2'yi dilediğiniz gibi oynayın, ancak rakiplerinizi de unutmayın, iş imparatorluğunuz çok yavaş gelişirse başarısız olabilirsiniz.

Oyunun keyfini çıkarabilmeniz için öncelikle PC'nize Railroad Corporation 2'yi indirip yüklemeniz gerekmektedir. İnternet yalnızca gerçek kişilerle çevrimiçi rekabet ettiğiniz mod için gerekli olacaktır; yerel kampanya çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Railroad Corporation 2'yi PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Kendi nakliye şirketinizi geliştirerek eğlenceli vakit geçirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more