Yer imleri

Demiryolu Şirketi

Alternatif isimler:

Demiryolu Şirketi, kendi demiryolu imparatorluğunuzu kurma şansını yakaladığınız ekonomik bir stratejidir. Railroad Corporation'ı PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler gerçekçi, oyundaki dünya güzel görünüyor. Tüm araçların seslendirmesi inandırıcıdır, müzik hoştur ve uzun süre çalınsa bile rahatsız etmez.

Railroad Corporation'da Amerika'daki demiryolu imparatorluğunuzu kurmaya başlayacaksınız. Başarıya ulaşıp ulaşamayacağınız yalnızca size bağlıdır.

Oyundaki en zor görevlere başlamadan önce kısa bir eğitimden geçin, arayüz sezgisel olduğu için çok uzun sürmeyecek.

Sonra başarıya giden yolda sizi pek çok şey bekliyor:

  • Demiryolu için en uygun rotayı belirlemek için bölgeyi keşfedin
  • Tren istasyonları inşa edin ve rayları döşeyin
  • Endüstriyel gelişime katılın
  • Rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak için teknolojiyi öğrenin
  • İşçilerin işe alınması ve ücretlerinin belirlenmesi
  • Erişilemez dağların içinden tüneller inşa edin
  • Yapay zekayla veya gerçek kişilerle çevrimiçi rekabet edin

Bu liste Railroad Corporation PC'sinin ana faaliyetlerini göstermektedir.

Önce kaynaklar için savaşmanız gerekecek. Zamanla kolaylaşmayacaktır çünkü iş imparatorluğunuz büyüdükçe oyunda uğraşmanız gereken projelerin maliyeti sürekli artacaktır.

Teknolojik ilerleme çok önemli ama kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Teknoloji geliştirmeye yoğun yatırım yaparak diğer önemli faaliyet alanlarını ihmal edebilirsiniz.

Para kazanmak için sadece geniş bir demiryolu ağı kurmanız yeterli değil. Büyük üretim tesislerine ve çiftliklere yatırım yapın. Kentin ticaret cirosu ne kadar büyükse, kargo taşımacılığı da o kadar kârlı olacaktır.

İşçi alımına katılın. Bu konuda dengeyi korumak önemli; inşaat sırasında çok sayıda insan olması süreyi kısaltacak ancak maliyetleri artıracaktır. Sizin için neyin daha önemli olduğunu seçin. Ücretlerin düşürülmesi maliyetleri düşürebilir ancak böyle bir adım işçiler arasında memnuniyetsizliğe neden olabilir ve bu durum yaptıkları işin kalitesini de etkileyecektir.

Önemli bir proje için yeterli fonunuz yoksa kredi kullanabilirsiniz ancak bunu hafife almayın. Krediyi tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi faiziyle geri ödemeniz gerekecek.

Railroad Corporation, demiryollarının ve ekonomik stratejilerin tüm hayranlarına hitap edecek. Oyunun ilginç olduğu ortaya çıktı ve ilgiyi hak ediyor. Birkaç mod mevcut, herkes kendisi için en ilginç olanı seçebilir.

Başlamadan önce, Railroad Corporation'ı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Çevrimdışı oynayabilirsiniz ancak çok oyunculu mod için yine de İnternet'e ihtiyacınız olacak.

Maalesef

Railroad Corporation'ı PC'ye ücretsiz indirmek mümkün olmayacaktır. Oyunu satın almak için geliştiricilerin web sitesini ziyaret edin veya bunu Steam portalından yapın.

Demiryolu taşımacılığı imparatorluğunuzu kurmaya hemen başlayın ve başarıya ulaşın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more