Yer imleri

Demiryolu İmparatorluğu

Alternatif isimler:

Demiryolu İmparatorluğu ekonomik stratejisi, demiryolu yönetimi simülatörü. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler gerçekçi ve oldukça kaliteli. Oyunun sesi iyi, müzik hoş.

Demiryolu İmparatorluğu'nda Amerika kıtasında bir demiryolu kralı olmaya çalışacaksınız. Kolay olmayacak; karmaşık mühendislik çözümleri uygulamanız, rakiplerle mücadele etmeniz ve demiryolu ağını geliştirmeniz gerekecek.

Geliştiriciler oyuna yeni oyuncular için açık talimatlar ve ipuçları sağladı. Bu sayede başarıya ulaşmak için ne yapılması gerektiğini hızla anlayacaksınız.

Oyun sırasında birçok görev olacak:

  • En uygun rotaları bulmak için yeni bölgeleri keşfedin
  • Daha modern teknolojilerde uzmanlaşın ve taşıma verimliliğini artırın
  • Nüfuslu alanlar arttıkça demiryolu kapasitenizi artırın
  • Tren istasyonları ve ulaşım merkezleri inşa edin
  • İşçileri işe alın ve çalışmaları karşılığında onlara ne kadar ödeme yapacağınıza karar verin
  • Rakiplerinizin önünüze geçmesine izin vermeyin, imparatorluğunuzun sürekli genişlediğinden emin olun
  • Rakip şirketlere zarar vermek için endüstriyel casusluk ve sabotaj kullanmak

Bunlar Demiryolu İmparatorluğu PC

'te yapacağınız aktivitelerden bazıları

Oyun, demiryolunun ilk ortaya çıktığı 1830 yılında başlıyor. Şirketinizin en başarılı olması ve en büyük demiryolu ağını kurması için çaba gösterin. Bunun için yeterli zamanınız olacaktır ancak çok fazla tereddüt etmemelisiniz, aksi takdirde rakipleriniz sizi geçecektir.

Doğru dengeyi bulmak ve kârı yatırımlara en çok ihtiyaç duyulan yerde dağıtmak zor bir iştir. Tüm adımlarınızı düşünün, her şey önemlidir. Örneğin, daha fazla işçi çalıştırarak inşaatı daha hızlı tamamlarsınız, ancak aynı zamanda iş için daha fazla ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Bazı durumlarda beklemeye değer, bazılarında ise tam tersi.

Mal taşımacılığı yaparak daha fazla kazanmak istiyorsanız fabrika ve fabrika inşaatlarına yatırım yapın. Turistik tesisler yolcu sayısını önemli ölçüde artırabilir.

Teknolojik ilerleme büyük önem taşıyor, Demiryolu İmparatorluğu PC'sinde zamana ayak uydurmak için 300'den fazla teknoloji üzerinde çalışmanız gerekecek.

Railway Empire gerçekçiliği sayesinde oynaması eğlencelidir.

Bazen rakiplerin önüne geçmek için, tamamen dürüst olmayanlar da dahil olmak üzere her türlü yöntemi kullanmak gerekir. Rakip bir şirketin geliştirmelerini çalmak veya inşaatı yavaşlatmaları için işçilere para ödemek için casusları görevlendirin. Eğer ekonomik stratejileri seviyorsanız mutlaka oynamayı denemelisiniz.

Başlamak için, Rail Empire'ı indirip yüklemeniz yeterli. Oyun sırasında internete ihtiyacınız olmayacak ve görevleri çevrimdışı olarak dilediğiniz kadar tamamlayabilirsiniz.

Railway Empire'ı ücretsiz indirme maalesef mümkün değil. Oyunu resmi web sitesinden veya Steam portalını ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Demiryolunun tüm gelişimini en başından itibaren gerçekleştirmek ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kendi ulaşım imparatorluğunuzu kurmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more