Yer imleri

Tom Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşatması

Alternatif isimler: Tom Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşatması

Tom Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşatması'ndaki yıkıcı oyunu.

Tom Clancy'nin Rainbow Six Siege oyunu, asıl oyuncunun dahil olduğu oyuncu. Rainbow Six serisinin bir parçası oldu ve yakın zamanda Eylül-Kasım ayındaki beta testlerinden sonra, Tom Clancy'nin Rainbow Six Siege tarafından 1'den indirilebileceği bir hale geldi. 12. 2015.

İçinde belirli bir tarih yok ve misyonlar sırasında asıl amaç daha fazla nesneyi imha etmektir. Oynanış üzerine kurulu olan şey bu, ancak bunun nasıl gerçekleştiği gerçekçilikle etkileyici. Fiziksel yasaları göz önünde bulundurarak, bir duvarı bir kerede birkaç kez yıkarsanız, oyunda kaydedilen bu ana geri dönerseniz, hayatta olduğu gibi her zaman farklı şekillerde düşecektir.

Geliştirici Ubisoft Montreal'in hesabında, tüm parametrelerin uyumlu bir kombinasyonuyla etkileyici birçok mükemmel oyun ürünü var. Grafikler, arka plan ve müzik, kontrol yöntemi ve kullanıcı dostu menü hiçbir şikayete neden olmaz. Tom Clancy'nin Rainbow Six Siege'i yalnızca Windows için değil, PlayStation 4'te ve One Xbox'ta oynamak için sürümler de indirebiliyor.

En ezici oyunun

Özellikleri.

Teröristlerle mücadele, birçok ülkeyi etkileyen ana sorun haline geldi. Önde gelen devletler kararlı, ustaca, uyumlu ve cesurca davranan terörle mücadele birimleri yarattılar. Acemiler olmadan yapamayız, ancak asıl umutlar, her biri benzersiz yeteneklere ve görevlere sahip dört kişinin bulunduğu birimlere yerleştirilir. Askerler çok iyi donanımlı değilse, o zaman özel müfrezelerde askerler savunma ve saldırı eylemleri için hizmet veren benzersiz cihazlarla donanmışlardır.

B seçkin ekibi, dünyanın her yerinden temsilcileri içeriyor:

 • Amerikan SWAT
 • British SAS
 • Alman GSG9
 • Fransızca GIGN
 • Rusya Spetsnaz

. Bu askerler açık veya kapalı alan koşullarında eşit değildir. Herhangi bir binaya nüfuz ederler, yakın çatışmada yenilmezdirler, eylemleri koordine etmek ve fırtına ile nesneleri almak için yerinde eğitilirler. Çevreyi maksimum fayda ile kullanırlar. Koruma rolünü seçtikten sonra, mevcut eşyalar yardımıyla odayı güvenilir bir kaleye çevirin ve saldırı grubundaki engelleri aşın. Kırmak ve ezmek için çekinmeyin. Ana girişe kim ihtiyaç duyuyorsa, duvardan, zeminden veya tavandan girmek için onu herhangi bir yere vurabiliyorsanız. Bazen bir hedefe ulaşmak, zaferi yakınlaştırmak için tek şans budur.

Bir bilgisayarda Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i oynarken, çevrimiçi savaşlara katılmak için oyuncularla birlikte çalış. PVP ve PVE'nin geniş çaplı operasyonlarını bekliyorsunuz ve başarılı bir taktik seçerseniz, düşman takımı bozulacak. Oyun alanındaki botlar gerçek oyunculardan daha fazla olacak ve onlara karşı koymak için ideal bir strateji geliştirecekler.

sistem gereksinimi.

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e, oyuna ek olarak, tüm operasyonların ayrıntılı bir tanımını, benzersiz silah renklendirmesini, haritaları ve hatta ana düşman kuvvetlerini içeren bir kılavuzu satın almak ve almak için karlı bir öneri sunuyor. Bu, oyunu iyice incelemene, tüm sürprizlere hazırlanmana ve başarılı bir şekilde operasyon yürütmene yardımcı olacak.

Dab Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşatma kuruldu ve kolayca başlatıldı, oldukça demokratik sistem gereksinimlerine ihtiyacımız var:

 • OS: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8120 Sekiz Çekirdekli (3. 3 GHz (Önerilen), 2. 6 GHz (Minimum))
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2GB)
 • Ses cihazı: DirectX 9 uyumluluğu. 0c
 • Place: 10 Gb
 

Tom Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşatması