Yer imleri

Çiftlik Simülatörü

Alternatif isimler:

Ranch Simulator, çok gelişmiş bir çiftlik simülatörüdür. Grafikler inanılmaz derecede gerçekçi ve oyunun kendisi bazı anlarda basitleştirilmiş olsa da genellikle gerçeğe çok yakın.

Ranch Simulator oynamaya ilk başladığınızda, gelişmiş karakter editörüne yönlendirileceksiniz. Ana karakterin cinsiyetini, ardından fiziğini, görünümünü ve kıyafetlerini seçin. Bütün bunlar daha çok bir çeşit nişancıda bir kahraman yaratmaya benziyor. Çiftçilik oyunlarında bu tür gerçekçilik nadirdir.

Arsa çok sıra dışı değil, bir akrabanızdan harap bir çiftliği miras alıyorsunuz ve mülkünüzü incelemek için oraya gidiyorsunuz. Mesele bir teftişle sınırlı değil, orada kalıp binaları düzene sokmaya ve bu harika yeri restore etmeye çalışıyorsunuz.

Ev, tüm ek binalar gibi, içler acısı bir durumda. Bu nedenle ilk başta geceyi bir çadırda geçireceksiniz.

Her şeyden önce, yakındaki kasabadan onarım için gerekli olanı teslim etmenin imkansız olduğu ulaşım sorununu çözmeniz gerekiyor. Bu konuda şanslısınız, garajda demonte bir kamyon bulunur. Montajı için gerekli tüm parçaları çiftliğinizin topraklarında bulacaksınız.

Yeterli ahşap ve diğer malzemeleri hazırlamak ve ardından içinde yaşamak tehlikeli olan eski evi sökmeye başlamak gerekiyor. Bununla başa çıkmak zor olmayacak, ancak yenisinin inşası biraz zaman alacak. Tüm kirişleri ve diğer yapısal elemanları manuel olarak sabitlemeniz gerekecektir. Çünkü işi bitirdikten sonra, bir çadırda yaşamanın getirdiği tüm rahatsızlıkları unutabilirsiniz.

Sonraki bir hane kurmak için zor bir yol bulacaksınız:

  • Kümes hayvanları ve hayvanları yetiştirin
  • Binaların geri kalanını parti
  • 'ye geri yükleyin
  • Bir et kaynağı yaratmak için avlayın
  • Tarlaları ekmek
En yakın kasabadaki

Dükkan, tohumları, envanteri ve diğer gerekli şeyleri bulacağınız tüm bunları organize etmenize yardımcı olacaktır.

Orada çiftlik tarafından üretilen ürünleri de satabilirsiniz.

Yeterli para biriktirdiğinizde, taşımayı yükseltebilir veya yeni bir tane satın alabilirsiniz. Ve bir kamyon veya traktör veya bir aile sedanı olabilir.

Oyun, tüm üretim sürecini ayrıntılı olarak gösterir. Örneğin, bir ağacı hasat etmek için uygun ağaçları kesmeniz ve ancak o zaman onları tahtalar halinde kesmeniz gerekir. Ancak burada yapı malzemelerinin sayısı çok şartlı olarak gösteriliyor, böylece tüm bunları küçük bir kamyonda aylarca taşımak zorunda değilsiniz.

Hayvan yemi kendi kendine sihirli bir şekilde ortaya çıkmadığı için düzenli olarak kendiniz getirilmelidir ve her şeyi kendiniz üretmek imkansızdır.

Oynaması kolay ama ilginç. Yavaş yavaş, yıkık, harap bir çiftliği gelişen bir işletmeye dönüştüreceksiniz. Ve eğer evle ilgilenmekten yorulursanız, sadece bir silah veya olta alın, balığa veya ava gidin.

Ranch Simulator PC'de ücretsiz indir maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Çiftçiliğin tüm ayrıntılarını öğrenmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more