Yer imleri

Rappelz

Alternatif isimler: Rappelz, oyun Rappelz, Rappelz Online, Rappelz Online

Rappelz çevrimiçi ve ndash; Koreli üretici kurulan fantezi türünde yeni bir oyun, NFLAVOR . Rappelz Online laquo & prensibi üzerine kurulmuştur beri ödemek için oyunun kullanımı için gerekli değildir; serbest oynamak & raquo; yani oyunun aylık ücret eksik.

nasılsa ve Ayrıca oyun oynamak için & nbsp; Rappelz Online , gerekli olduğunu aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri:

middot nbsp; OS : Windows XP / SP 2 veya , Windows Vista

middot nbsp; İşlemci - AMD / Intel 2 GHz

middot nbsp; , 512 MB nbsp; RAM ve nbsp; : , Windows XP ya da 1024 MB Windows [2 ] Vista

middot nbsp; 128 Mb ekran kartı;

middot nbsp; DirectX: 9. 0c.

Aynı zamanda, bazı potansiyel dezavantajları sorunsuz oynamak için, yapımcıları aşağıdaki koşulları tavsiye:

middot nbsp; OS: Windows Xp / Vista;

middot nbsp; İşlemci - Pentium IV-3. 0GHz veya AMD Athlon X2 + 5000

middot nbsp; kart son nesil 256 Mb veya üstü;

middot nbsp; 1024 MB RAM;

middot nbsp; DirectX: 9. 0c.

Bu internet erişimi için de gereklidir.

oyuna başlamak için, p gerçekleştirildi gerekli olduğunu EGISTRATION oyunu & nbsp; Rappelz . Bu, aşağıdaki eylemleri gerektirir:

middot nbsp; Aslında Tarih & nbsp; Rappelz profili. Burada & nbsp girmelisiniz; & nbsp (kullanıcı oyun adı olacaktır) e-posta adresi; şifre, okuma ve oyun kullanım koşullarını kabul

middot nbsp; Bir sonraki adım oyun istemcisini indirmek için, bu sitede doğrudan yapılabilir. oynamak & nbsp için; Rappelz, , yaklaşık 2 olmalıdır. Boş disk alanı 1 GB. oyun Rappelz Online indir, sadece dosyayı çalıştırmak için gereken sonra kurulum . exe oyun yüklendiği klasörde için . Bu Rappelz online kayıt sona erdi ve oyuna direkt olarak devam edebilirsiniz.

ve ciğeri ve nbsp; Rappelz grafik yüksek seviyesine sahiptir. Bazı nesneler saatlerce izledim ve sadece dokunmak istiyorum böylece Manzaralar ve karakterler çok minutest detaylı, ayrıntılı olarak çizilmiş. Bu oyunun müziklerini dikkat mümkün değil. Müzik çalarken doğru atmosferi, sihirli dünyasına daha daldırma oyuncu yaratır tutun. & Nbsp;

Rappelz online oyun, ki orada üç eşsiz yarış:

middot; & nbsp; Kız

middot nbsp; Asura

middot; & nbsp; Erkek.

Guy & ndash; Bu ilk doğan sakinleri peri dünya. Onlar etkin bir şekilde kullanabilirsiniz, büyü derin bir bilgiye sahip. Onlar da bu durumda kendisine zarar vermeden, doğa ve nasıl ona hediyeler kullanmak için uyum içinde yaşamak için biliyorum. Medeniyet olarak bu ırkın oluşumu uzun ve zor olmuştur. & Nbsp; Yardım almadan Deva ve Asura Gaya kendi topraklarını efendileri oldunuz değil.

Asura & ndash; Yıkım Tanrı'nın çocukları. Onlar da & nbsp sanatını bilinmektedir; Savaş & ndash; Onları düşmanlara merhamet büyücüler ve onların saldırıları her zaman onların hedefi bulmak. Kökeni rağmen, onların topraklarını savunmak ve onlar için mücadele edebilmek için insanlara öğretmek için yaratılmıştır.

Maiden & ndash; Işık bu Guardian, Yaratılış Tanrı'nın çocukları. Bu yarışın bir özelliği de sihirli şifa ustaları olmasıdır. Ama bu onların mücadele nasıl bilmiyorum anlamına gelmez! Başak onları korumak, sevmek ve tüm canlıları beslemek insanlara öğretmek için dünyaya gönderildi. Bunlardan, insanlar şifa amaçlı büyü ve sadece saldırganlık karşısında savaşa gitmek öğrendim.

Rappelz yerle büyük bir sayı olabilir görüntülemektedir. Sen bataklık, çöller, dağlar, tepeler, ovalar, mağaralar, mayınlar ve diğer birçok yerde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun farklı bina ve ndash bir bolluk; Sen kalıntıları, işletme binaları, kaleler her türlü bulabilirsiniz. Böylece savaşlar ve herkes bol kapsamı ilgi onun alanını seçebilirsiniz. Dünya çeşitli canavarlar, hayvanlar ve diğer büyülü yaratıkları ile iç içedir olarak oynamak, her zaman, savaşa hazır olmalıyız.

Oyunun bir ayırt edici özelliği ise içinde & nbsp olduğunu; Kendine bir hayvan şeklinde bir eş bulabilirsiniz. Herkes herkes için bir favori bulmak mümkün olacak. Sen, örneğin, varlık ya gibi bir hayvanı, alabilir:

middot; & nbsp; & nbsp; n Anter y

middot; & nbsp; & nbsp; Kuşlar y

middot; & nbsp; & nbsp; orc ve

middot; & nbsp; & nbsp; yeti

middot; & nbsp; & nbsp; bir iskelet ve

middot; & nbsp; & nbsp; Kırmızı th elf ve

middot; & nbsp; & nbsp; syn Bu elf ve

middot; & nbsp; & nbsp; sirenler y

middot; & nbsp; & nbsp; Kurt ve

middot; & nbsp; & nbsp; yırtıcı ve

middot; & nbsp; & nbsp; salamanderleri y

middot; & nbsp; & nbsp; kızı fırtına

middot; & nbsp; & nbsp; melek ve

middot; & nbsp; & nbsp; Centaur ve

middot; & nbsp; & nbsp; Cerberus ve

middot; & nbsp; & nbsp; cin ve

middot; & nbsp; & nbsp; Br th ejderha ve

Bazı hayvanlar bazı zor, kolay olsun, ama hepsi kendi özelliklere sahip ve tehlikeli bir dünyada paha biçilmez bir hizmet sunabilir.

aynı zamanda online & nbsp oyun; Rappelz 5 resmi sunucular olabilir. & Ndash seçim hangisi; sadece kullanıcı seslendi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more