Yer imleri

Raska

Alternatif isimler: Rashka

Raska Online & ndash; Rusya'da ve dünyada finansal karşılığında işlerin gerçek durumunu görüntüleyen ücretsiz tarayıcı oyunu stratejik tür. Finam tarafından geliştirilen benzersiz bir proje, mevcut internet tabanlı oyunlar arasında eşsizdir. Raska online oyun nasıl başarı kolları, para ve güç güç olduğu sert dünyasında hayatta kalmak için size öğretecektir. Kaydol hayatın gerçek bir okul içine bir bilet Raska verecektir. Oyunda edinilen becerilerin bile gerçekte uygulamak mümkün olacak. Raska bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olmalısınız, oynamaya başlamak için:

1) Sistemi Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Bellek 128 MB

4) DirectX uyumlu grafik bağdaştırıcısı

İnternet imkanına

5) bir bileşik

Aşağıdaki gibi

Raska ise oyun kaydol:

- Oyunun adını girin

- postanızın e-posta adresi

- şifre & nbsp düşünülmüş;

ve indirme oyun istemcisi tarafından takip Kayıt, basın. & Nbsp;

Raska online check geçtikten sonra ve üzerine & ndash borsada işin inceliklerini kontrol etmek ve etrafa bakmak oyunun içinde; Pozisyonunuzu savunmak!

Sadece izlemek değil, aynı zamanda oluşum, yükselişi ve etkili şirketlerin, küresel mali krizin siyasi iniş çıkışlar çöküşü gibi olaylara taraf olmak. Bu verimli paranızı yönetmek ve hisse senedi alım satım bilgelik öğrenmek öğrenmektir. Hatta bazen ufak ilk bakışta, işlem büyük ölçüde bağlıdır aklınızda bulundurun. Raschke Oyna, tek hedefi takip etmek çalışmalıdır. Şans cesur ve kalıcı oyuncuların eşlik edecek.

anahtar kavramlar Raska:

- Güç

- Güç

- Para

Güç & ndash; halkın otoritesini kazanmayı başardı kim iradeli, akıllı avantajı. İyi tasarlanmış adımlar, ikna birçok bastırmak olabilir. Ve ne kadar bazen güç hissi hak tatlı!

Kuvvet ezmek ve sizin daha zayıf olanlar fethetmek olabilir. Korku önce secde etmek zorunda. Evet, bu güneşin altında coveted yerine yolunuzu çalışmanıza yardımcı olabilir.

Peki, önemli olan bizim hayatımızda para? Raska online oyun para ile bir otobüs bileti ya da diğer hatta en pahalı temel malları satın değil sadece fark için bir fırsat sağlayacaktır. Para bizim zaten zor yaşamın çeşitli yönlerini etkileyebilir. Yuvarlak kese bazen aniden olayların seyrini değiştirir. Eğer harikalar yaratabilir anlamda, Raschke araya koyabilirsiniz etkileyici başkenti! & Nbsp; Hatta güç ve otorite para iktidara boyun eğmeyi!

Ancak, bu oyunun ve ndash ana görevi olmasına rağmen; Eğer, ekonomik konularda aslar Online Raska oyunu oynamak için yaptığınızda, diğer önemli şeyler yapıyor olacak. Online oyun Raska mücadele ve sosyal bileşenini içerir. Bu nedenle, siyasi gelişmeleri takip etmek zorunda kalacak. Stratejik düşünme sergilemek, dünyanın siyasi ve ekonomik resimde kendi vuruş yapabilir böyle bir etkiyi elde edecek hangi bir plan geliştirirler.

daha fazla kilo kartel düzenlemek borsada almak için. Diğer oyuncularla işbirliği sadece yarar sağlayacak! Biraz mutasyona uğramış olsa karşılaşmak zorunda kalacak kime karakterlerin çoğu, gerçek hayatta tanınmış kişilikleri vardır. Zaten oyun gerçekliği çoğaltır biliyorum çünkü sen çok sürpriz değil bence.

Heyecan verici PvP sistemi tesisi, soymak Korowai veya mağaza bir saldırı düzenlemek için, zombiler ile mücadele için fırsat sağlar. Bir kazanma şansı, ve hatta tüm binalar alanı var.

oyunda kullanılan önemli ekonomik terimleri toplayan acemi tüccar, aşina sözlüğe başında ise Raska kolay olacaktır online oyun oynamak. Sonra, o zaman & nbsp ilk topuz almak için biraz pompalamak için deneyin ve; Raska güvenini kazanmak için. Oyun 60 seviyeleri vardır. Ekonomik ve siyasi tarafına hem de dikkat edin. Satın alma ve hisse satışı ekonomik düzeyini pompalamak için. Ve anketler ve haberlerde oylamaya katılmak için siyasi düzeyde ihtiyacını tesviye için, forum ve sohbet yorumlar, yazı yapmak. & Nbsp;

eğlenceli oyun ile boş zamanlarını Skraste. Renkli oyun arayüzü ve özgün fikirler keyfini çıkarın. Önemli her şeyin mutlaka olacak ve servet için gülümseme inanıyorum!

& nbsp;
 

Raska online kayıt