Yer imleri

Rayman. Kuduz Tavşanlar 2

Alternatif isimler: Rayman. Kuduz Tavşanlar 2

Sistem gereksinimleri:

İşlemci: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 256 MB

Video: 64 MB bellek

Disk Alanı: 500 MB

Rayman. Kuduz Tavşanlar 2 - Ana başbelası popüler arcade oyunu serisi, neden tavşan her türlü kayıp kalıntıları bir şubesinin ikinci bölümü. Mad tavşan 2 yine garip bir sızıntı biomateryalden ile başlar saf delilik dolu kenarları evet. Onlar, herhangi bir amaç peşinde değiliz iktidarı ele geçirmek istemiyoruz, bir şey yok etmek istemiyorum, onlar sadece barbarlık istiyorum. Ve oyun Rezervuar Tavşan 2 bize deli kulaklı kalabalığa katılmak için fırsat verir. Devam çarşı delilik tavşan gizemli bir hayat, biz ilk oyundan çok az öğrendim yaşamın içini keşfetmek için bir şans verir. Biz havasız bir ofiste çalışarak geçim, tavşan gündelik yaşama tanık olacak, biz öğrenmek büyük bir multi-level sandviç gibi tavşan. Rayman. Kuduz Tavşanlar 2 oyunun ana karakterleri renkli, çok renkli kelebekler yeme çok düşkün olduğunu biliyorum, ve onlar için avcılık yaparken net rakiplerini thrash. Tavşanlarda, özel pişirme birkaç sıcak biber yemek için yeterli becerileri, o tavuk kızartmak için çıkıyor, çünkü et ve sonra nefes bir parça. Kuduz Tavşanlar 2 ana karakter, deli tavşan onun repertuarında sadece inanılmaz şeyler yapacağız mini oyunlar çeşitli bir dizi temsil eder. Konu kampanya komik ve korkunç komik video kahramanları tekrar kuduz tavşan yerine sulandırılmış. Oyunu 2 Rezervuar Tavşanlar salyangoz, garip Amerikan futbolu yarış, hız için büyük piramitler sandviç taşıyan, tiyatro sms gönderme, bize bu tür çamaşır külot damıtma gibi tamamen deli faaliyetler sunmak ve daha fazlasını yapın.

Oyun dünyasının yerler çok çeşitlidir ve her şey var - tropik gür ormanlar, bataklıklar, karla kaplı ıssız, karanlık mağaralar, çatılar kentsel konaklar, kimya laboratuarları, hizmet odası restoranlar. Örneğin, burada biz Indiana Jones filmlerinde ve çok daha gördük ki benzer süslemeler bulabilirsiniz. Grafik ekran, parlak renkler ve nesneler eğlenceli şekiller ile dolu, üç boyutlu karikatür tarzında yapılmıştır. Geliştiriciler izin sadece ihmal onlar serisi rol istatistikçi boyunca ana karakteri aldı olmasıdır. Kuduz tavşanların ilk oyunda, Reiman doğrudan tüm defne devamında, söz ve oyun alanı, hemen hemen tüm bir parçası, ancak mizah ve taklitleri yumuşatırken büyük bir çeşitlilik ve bu tatsız anı gülünç ve deli tavşan atanmış ise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more