Yer imleri

Anlaşmazlık

Alternatif isimler: Razdor

Çevrimiçi browser oyunu Discord nedenle özgür ve fantezi hikayeleri ve harika grafikler seven herkes için kullanılabilir. Bu özel sistem gereksinimleri internet bağlantısı ve modern bir tarayıcı var, ana şey değil. Kendinizi tüm mekanlara değerlendirmek için, oyunun resmi web sitesine devam etmek gereklidir. Discord Online kayıt aşağıdaki alanlarda doldurmak için:

1) Oyunun adı.

2) Şifre (sayılar & mdash ile karışık harfler; en iyi seçenek).

3) Geçerli bir e-posta.

4) Resimde kodunu girin.

Yukarı & raquo;

Ayrıca, & laquo basmak kadar, kuralları ve kullanıcı sözleşmesi hakkında bilgi almak için arzu edilir; Şimdi gazetelerde ifade edilmiştir tüm takip yükümlülüğü üstlenmek. Tüm düzenlenir ve değerli bir bağlantı & mdash basarsanız; Discord Online Kayıt tamamlandıktan kabul edilebilir. Hemen bundan sonra, hatta bir tane & ndash oluşturabilir; Dört (! Benzersiz bir görünüme sahip olabilir, her biri istenirse) Karakterler (), sizin tarafınızdan aldı. Karakterleri ve arayüz ve oyun dünyası & nbsp; bir bütün olarak Discord Çevrimiçi sade bir şekilde büyük!

Yani, kayıt aşaması oyunu Çekişmesi tamamlanmış ve karakter sayısını ve ana özelliklerinin belirlenmesi olacak en kısa sürede, size bırakarak, küçük ve şirin bir köyde kendinizi bulmak ve gerçek bir macera ve mücadele içine atılmak olacaktır. Olaylar o kadar da reaksiyonların hızı ve karakterinizin temel özelliklerinin gelişim düzeyine bağlıdır, oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye sahibinin oyun. Ve onlar şunlardır:

& bull; Enerji & mdash; Bu hasar miktarını düşman sağlığına fiziksel zarar etkiler.

& bull; Çeviklik & mdash; Bu atlatmak düşman saldırıları yardımcı olur.

& bull; Endurance & mdash; Sağlık noktalarının miktarını ve ortaya çıkan hasarın emilimi üzerinde karakter etkiler.

& bull; Good Luck & mdash; Her şey çok olumlu bir şekilde etkiler.

& bull; Spirit & mdash; büyü hasarı azaltır ve mana miktarını etkiler.

& bull; İstihbarat & mdash; Bu büyülü hasar ve MP sayısına sizi neden olur.

sonraki seviyeye geçiş ile performans artışı Göstergeleri. Başarıyla çevrimiçi uyumsuzluk anlamına oyun oynamak için, düşmanlarına uygulama hasar her 4 çeşit geliştirilmesi gerekmektedir:

1) fiziksel & ndash; yakın dövüş uygulamalı soğuk silah;

2) Uzak & ndash; bir mesafeden küçük silah,

3) Doğrudan & ndash; papazın büyü tarafından uygulanan;

4) büyü hasarı & mdash; uygulamalı yöntem büyücü büyü.

Discord online oyun aşağıdaki sistem sınıfları vardır:

& bull; Savaşçı & mdash; özel yetenek (hızlı darbe, yavaş feryat, özel bir raf, öfke çığlığı, ve diğerleri kullanımı yoluyla saldırı ve savunma. )

& bull; büyücü & mdash; özel büyüler (ateş topu, ateş halkası, büyülü bir bariyer, ışınlanma ve diğerlerinin kullanımı yoluyla saldırı ve savunma. )

& bull; Priest & mdash; iyileştirir, kutsar ve korur;

& bull; Hunter & mdash; Bu tuzaklar, yavaşlatma maskeleme ve böylece çekim çeşitli tuzaklar çeşitli kullanır.

uyumsuzluk anlamına oynamak için izlenim rağmen size, meslek çok gelişmiş bir sistem sayesinde savaşta bir katılım aracı olmaz:

1. Madencilik: oduncu ve balıkçı.

2. İşleme: terzi, Tanner, bir sabotajcı, bir marangoz, bir demirci.

3. Toplam & mdash; Pişirme.

Diğer bir deyişle, Discord online oyun, aynı zamanda kahraman deneyimi gerekli gelişimi için ücret başarılı gelişimi için, hayatın huzurlu bir şekilde keyfini çıkarmanızı sağlar ve. Çeşitliliği ve hayranlık layık pitoresk yerel canavarlar. Discord tabii ki, taşa karakteri açmak mümkün kertenkele, ve uşaklarının ile ölümsüz ve yaban domuzu ormanda bir kahraman için çalışan olacaktır ile birlikte oynamak, ve ısırık rahatsız edici kanama sonra kalan kurtlar,.

savaşlar gerçek modda gerçekleşecek olması rağmen, kolayca ve yavaş internet ile çevrimiçi uyumsuzluk anlamına yapabilirsiniz oyunu - Bağlantıyı. Sonuçta, karakter modelleri neredeyse heyecan verici eylem oyuncuları rahatsız olmadan, savaşa doğrudan yüklenir. Bana inanmıyor musunuz? Şu anda kendiniz görün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more