Yer imleri

Raziel: Zindan Arenası

Alternatif isimler: Raziel

Raziel: Dungeon Arena - Türün her zaman popüler klasiği

Raziel mobil oyunu 2021'de piyasaya sürüldü. Eleştirmenler tarafından çok cesaret verici bir proje olarak derecelendirildi. Nedenini anlamaya çalışalım. Sonuçta, rol yapma oyunlarının türü uzun zamandır biliniyor ve burada yeni bir şey bulmak neredeyse imkansız. Kısmen haklı olacaksınız, ancak ayrıntılı dokular, ilginç bir efsane ve çeşitli karakter yapıları ile yüksek kaliteli bir RPG oyununu kim iptal etti. Raziel: Dungeon Arena tam da böyle bir durum. Lütfen burada otomatik hareket olmadığını unutmayın. Her şey eski güzel günlerdeki gibi - joystick'i biz kontrol ediyoruz.

Ana kampanya ve ölümcül patronlar

Ayrıntılara girmezseniz efsane yeni değil. Dünya tehlikede, şeytani yavrular onu kırmaya ve yok etmeye çalışıyor. Ana karakter olarak siz onlara direnmelisiniz. Canavar sürülerine ek olarak, ana ana Evil'e giden yolda yan patronları yok etmeniz gerekiyor. Toplamda oyun 10 bölümden oluşuyor ve her biri geçmeniz gereken 7-8 bölümden oluşuyor. Parçaların her biri bir mini zindan gibidir - sonunda ödüllü bir mini patron bulunan canavarların (sıradan, nadir ve efsanevi) olduğu küçük bir harita. Son bölümlerde ana patronlarla ve "lezzetli" eserlerle tanışacaksınız.

Oyunun ilk aşamaları basit görünebilir, ancak bu, oyuna hızlı bir giriş yapmak için yapılır ve eğlence biraz sonra başlar. Pompalanabilen sadık bir arkadaşınız olacak ve size bonus parametreleri verecek. Tek hedefler veya büyük hedefler için kullanılabilecek yeni beceriler olacak. Çok çeşitli yeteneklerle bir masa açılacak ve daha fazla gelişmeniz onlara bağlı olacaktır.

Raziel: Yetenek ağacı. Nasıl seçilir?

Rol yapma oyunumuzu diğerlerinden ayıran yeteneklerdir. Savaşlara hardcore ve dinamikler katan yeteneklerdir. Ayrıca dövüş tarzınızı da etkilerler. 30. seviyeye kadar, karakterinizin gelişim yönünü seçmek için alınan yetenek puanlarını ücretsiz olarak sıfırlayabilirsiniz. Kahramanların her birinin çeşitli gelişim dalları vardır, hepsi benzersizdir. Her birini deneyin ve kendiniz seçin. Örneğin okçu olarak oynuyorsunuz, bir seçeneğiniz var:

  • Assassin Ranger - hayali formda yüksek hasar vermek isteyip istemediğinizi seçin; yüksek düzeyde kaçınmayı garanti eder; Toxic dişli seti ile iyi uyum sağlar.
  • Phantom Ranger - sık saldırıların yardımıyla yüksek hasar verir; hayaletleri çağırma yeteneğine sahiptir; Soul seti ile birleştirilebilir.
  • Dead Ranger - normal saldırı hızıyla ek oklar atar, hayatı geri yükler; Kayıp Gölge seti ile birleşir.

Açıklamayı dikkatlice okuyun, anlamanız daha kolay olacaktır. Yetenek puanlarını otomatik olarak tahsis etmeyi seçebilirsiniz ve oyun ihtiyacınız olanı seçecektir. Ve eğer iyi bir ruh halindeyseniz, deneyin ve örneğin yeni bir power ranger yaratabilirsiniz. Her şey hayal gücünüze ve arzunuza bağlıdır.

Raziel: Dungeon Arena ücretsiz nasıl indirilir? Oyun bir shareware'dir - bu, indirirken ödeme yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Ancak oyunun kendisi ücretli içeriğe sahiptir. Örneğin, kahramanınız için benzersiz bir görünüm veya hızlı seviye atlama için oyun içi para birimi satın alabilir veya günlük ödüller için premium alabilirsiniz.

Son ipucu

Bossu bir seviyede yok ettikten sonra, "Zindandan Ayrıl" düğmesine basmak için acele etmeyin. Keşfedin, sandıklar haritada gizlenebilir:

  • bronz
  • gümüş
  • altın

Tahmin edebileceğiniz gibi, her biri hazineler içeriyor. Nadirlik ne kadar yüksek olursa, ödül o kadar değerli olur. Bu nedenle tembel olmayın ve tüm köşelerden geçin. Arayan her zaman bulur. En iyi sandıklardaki ödüller sizi memnun edecek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more