Yer imleri

Hazır ol ya da olma

Alternatif isimler:

Hazır veya Değil Taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun PC'de mevcuttur. Grafikler inanılmaz derecede gerçekçi ve ayrıntılı. Karakterler gerçek oyuncular tarafından seslendiriliyor, silahlar inandırıcı geliyor. Müzikal partisyon oyunda kasvetli bir atmosfer yaratılmasına yardımcı oluyor.

Bu oyunda polis özel kuvvetlerinin çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz, rehine operasyonlarında yer alacak ve diğer birçok sorunu çözeceksiniz. Polis memurlarının çok tehlikeli ve zor bir işi var ama aynı zamanda ilginç de olabilir.

Kısa bir eğitim görevini tamamlamadan bu kadar önemli görevleri üstlenmemelisiniz. Görevlerinizin başarısını garantilemek için tüm becerilerinize ihtiyacınız olacak.

Tüm testleri geçmek için denemeniz gerekenler:

  • Operasyonun gerçekleşeceği bölgenin haritasını inceleyin ve bir eylem planı geliştirin
  • Bu görev sırasında hangi ekipmanın en faydalı olacağına karar verin
  • Başarı şansını artırmak için uzmanları dahil edin; bunlar köpek bakıcıları, keskin nişancılar, avcılar ve diğer mesleklerden kişiler olabilir
  • Görevleri tek başınıza veya arkadaşlarınızla işbirliği modunda tamamlayın

Bu liste PC'de Ready or Not oynarken sizi bekleyen ana etkinlikleri içerir.

Oyun çeşitli modlara sahiptir, kampanyayla başlamak daha iyidir ve onu tamamlayıp deneyim kazandıktan sonra, gerçek rakiplere karşı çok oyunculu maçlarda şansınızı deneyin.

Hareket tek başına veya diğer oyuncularla birlikte oynanabilir.

Oyunda başarının anahtarı hız, dikkat ve hazırlık arasındaki dengedir.

Hızlı hareket etmeniz gerekiyor, ancak aynı zamanda çok aceleci de ilerlemeyin, çünkü bir hata yapıp bunu takımdan birinin hayatıyla ödeme veya kendinizin ölme riski vardır.

Ekipman da önemlidir. Donatılabilecek 60'tan fazla öğe var, bu da her durumla başa çıkmanıza olanak tanıyor, ancak en kullanışlı öğelerden bazılarının kilidinin açılması gerekecek, bunlar başlangıçta mevcut değil.

Gelecek göreve hazırlamak için silahları değiştirmek mümkündür. Susturucuları, çeşitli optik seçenekleri ve çok daha fazlasını kullanın.

Hareket tamamlandığında zorluk seviyesini seçme şansına sahip olacaksınız. İlk görevler oldukça kolaydır ve her şeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. İlerledikçe her yeni görev bir öncekinden daha zor olacak, dolayısıyla Hazır mı Değil mi g2a'ya olan ilgi oyun boyunca devam edecek.

AI, takım üyelerinizi ve rakiplerinizi kontrol etmede iyidir, bu nedenle kolay zaferler beklemeyin. Yapmanız gereken en zor şey, insan rakiplere karşı çevrimiçi oynamaktır; bazen aralarında çok tehlikeli düşmanlar da olabilir.

Ready or Not'u hem yerel harekatta çevrimdışı, hem de çevrimiçi olarak co-op modunda veya çevrimiçi maçlarda dövüşerek oynayabilirsiniz. Hazır veya Değil kurulum dosyalarının indirilmesi gerekir.

Ready or Not, bu sayfadaki bağlantısını kullanarak veya oyun yaratıcılarının web sitesini ziyaret ederek satın alınabilir. Hemen göz atın Ready or Not Steam anahtarı indirimli olarak satışta indirimi kaçırmayın.

İnsanları şehrin sokaklarını kasıp kavuran suçtan kurtarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more