Yer imleri

Gerçek Yarış

Alternatif isimler: Gerçek Yarış

nbsp;

Gerçek yarış oyunu & ndash; gece yolda çok büyük bir şehir üzerinde yüksek hızlı yarış simülasyonu. Bu şirket Viprojects bir çok oyunculu tarayıcı oyunudur. Teknoloji birlik, gerçekçi 3D grafikler, detay oyun & ndash için özen; Bütün bu ve Real Yarış online oyun diğer özellikleri sayesinde yeni nesil kullanıcı geniş bir kitleye kazanabilirsiniz. Boş ilgisi olmayan günler, uzun gitti. Şimdi gerçek hayatta bulunmayan duygular her yaşamaya, sanal uzaya transfer edilecek mükemmel bir fırsat var. Bu oyun mükemmel hayat zor biniciler tüm özelliklerini öykünür, & nbsp; ilgilenen herkes için kullanılabilir hale. Gece yola davet, güzel bir lüks otomobil için sabırsızlanıyoruz, fanlar ve rakipler bir çok beceri aşağı değildir. Tüm bu suça karıştığı gibi görünüyor, büyük para smacks ve. Kalbin özgürlük ver! Etrafında bir şey fark değil, aşırı hızda acele hissedin! Tüm bu günlük yaşamda sizi çekiyor, o zaman seveceğim Gerçek Yarış oynamak!

oyunu Gerçek Race indirmek için gerekli, ama bu sadece yönetimin izni ile mümkündür. Şu anda oyundan sonra PTA altındadır. Gerçek Yarış kayıt yardımcı olacak oyun dünyası bir coveted davetiye alın. Formu doldurun, e-posta adresi, şifre ekran adınızı ve doğum tarihini girin. Sonra Üyelik Anlaşmasını kabul etmelisiniz. Oyunu Gerçek Yarış kayıt bittikten sonra, bir mektup bekliyoruz. Binici aktif hayattan zevk, hatta bir bilgisayar ortalama yapılandırma ile yapabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri için mutlaka abartılmış değil.

kendileri başlangıcında oluşturulan karakter suretinde görünür metropolde. Sen, görünümünü ayarlamada istenen zemin belirtmek giyim stili seçin, ve hatta arzu edilen özellikleri. Çünkü bu formda, bu noktaya yeterince dikkat ve moda şehrin diğer sakinleri önce duracak. Aynı araç severler ve hız ile rekabet şöhret için yol başlayın. Hırsları sadece olmadığını unutmayın! Rakipleri kazanmak için mümkün olan her şeyi yapacağız. Ancak, bir çaba, kimseyi geçmek mümkün olacak inanmak zorunda!

Oyunun başında size makineleri geniş bir seçim erişimi yok. Hiçbir şey bir verilir. İyi el arabası Kazanılan gerekmektedir. Bazı tasarruf ve önemli bir satın alma yapmak için, bu arada, yarışın kendisinden daha az heyecan verici görevler, çeşitli gerçekleştirmeniz gerekir. Arabasını ve kişisel becerileri size pompalamak için gereken oyun yoluyla ilerleme olarak. Eğer güçlü bir klan bir parçası olmak isterseniz bunu yapmak daha kolay olacaktır. Buna ek olarak, arası klan turnuva var, oyuncular tek başına mevcut değildir. Bu turnuvada bir zafer iyi ikramiye getiriyor. Yani iyice tartmak tüm & laquo; için & raquo; ve & laquo; & raquo; Real Race oynamayı seçmek en iyisidir hangi tarz karar karşısında.

iş yapmak için fırsat bile vardır. Zamanla, bir nakliye şirketinin sahibi olabilir. Ve bu büyük kar vaat!

araba parçaları gibi, tuning fanlar hoş bir sürpriz olacaktır. Kullanım için uygun birçok yerinde bir stok vardır. Örneğin, türbin, süspansiyon, sürgü, ışıklar ve böylece spoiler. n. Hayallerini bir el arabası oluşturmak için fırsat kaçırmayın!

Daha önce de belirttiğimiz gibi,

, şehirde olacaktır oyunu Gerçek Race oynarlar. Burada, farklı işlevlere sahip birçok bina vardır. Yani, biz tüm önemli imkanlar liste. Motor Show'da & nbsp; makine ve aksamları satın almak için tasarlanmıştır. Yönetim & nbsp; çetenin kayıt için kullanılır. nbsp; Emniyet Müdürlüğü'ne de şikayet her türlü anlaştım. Kullanışlı Style Lab aniden görünümünü değiştirmek istiyorum. Üst yarış kıyafeti alışverişe gitmek için harika bir yerdir. Banka sermayesinin depolamak için kurulmuştur. nbsp; Otomatik çubuğunda son haberleri tartışmak isteyen güçlü bir içki için gidiş. Şehir & nbsp dökümü; nesnelerin toplanması ve bertarafı için kurdu. Bir Yarış Bölge & ndash; Bu tam olarak yer nerede sıcak olaylar. Birçok yerlerde, ama şehir haritası çok açıktır. Yani dolaşmaya gerek yok.

Şimdi katılın ve bu heyecanla titreyecek kalbini yapan oyunun tam tür olduğundan emin olun! Onlar yetenekli ne herkese göster! Size servet gülümsüyor olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more