Yer imleri

Asi A.Ş.

Alternatif isimler:

Rebel Inc ekonomik strateji unsurları içeren politik simülatör. Oyun Android cihazlarda kullanılabilir.

Grafikler iyi, müzik hoş ve mütevazi.

Oyun, dünya çapında 68 milyondan fazla oyuncunun kalbini kazanan popüler Plague Inc'nin yaratıcısı olarak oyun topluluğuna aşina bir stüdyo tarafından geliştirildi. Bu oyuna aşina olan insanlar, büyük olasılıkla, bu sefer ne bekleyeceklerini zaten tahmin ediyorlar. İşte daha fazla özelliğe sahip tamamen yeni bir proje, Rebel Inc.'i oynamayı daha da ilginç kılıyor.

Bu sefer savaş sonrası bir toplumun kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Çatışma sona ermiş olsa da, hala yapılacak çok iş var.

  • Ekonomiyi istikrara kavuşturun
  • Finans bilimsel ve toplum projeleri
  • Topluluğun ruh halini izleyin ve bir isyanın başlamasını önleyin
  • Halkın sizden memnun kalması için bütçeyi yönetin

Oyun inanılmaz derecede gerçekçi. Halkın tepkileri en ince ayrıntısına kadar düşünülür ve gerçek insanların davranışlarına olabildiğince yakındır.

Böyle bir gerçekçiliğe ulaşmak için geliştiriciler çok araştırma yaptı ve hatta politikacılar, sosyal aktivistler, finansörler, iş dünyası temsilcileri ve gazetecilere danıştı. Bütün bunlar inanılmaz bir oyun yaratmayı mümkün kıldı.

Göreviniz, her biri benzersiz olan 7 bölgede düzeni sağlamaktır. Belirli bir bölge, coğrafi konum, iklim ve halkın ruh halinden sorumlu liderlerin özelliklerini göz önünde bulundurun. Bu bilgi olmadan başarıya ulaşmak zor olacaktır. Yönetim verimliliğinizi artırmak için kontrolünüz altındaki her alanı inceleyin.

Kaynak kullanımında bir denge bulmak barış zamanında bile kolay değildir ve ekonomiyi tüketen uzun bir çatışmadan sonra daha da zordur. Her zaman memnun olmayanlar vardır ve ne yazık ki, er ya da geç ayaklanmayı bastırmak için güçlü yöntemler kullanmak zorunda kalacağınız neredeyse kesindir. Toplum içinde yeni bir yıkıcı çatışmaya yol açmamak için çok dikkatli hareket etmek gerekiyor.

İlk seferde doğru olmasını beklemeyin. Aynı anda birkaç bölgeyi nasıl yöneteceğinizi öğrenmek, hatta tarihin bu kadar zor bir anında bile hata yapmadan imkansızdır. Oyunun ilk dakikalarındaki başarısızlık, oyun mekaniğine daha iyi hakim olmanıza ve bir dahaki sefere daha dikkatli davranmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni başlayanlar için hazırlanan oyunun başındaki ipuçları sayesinde oyun arayüzünü nasıl kontrol edeceğinizi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Oyunu oynamak için internet bağlantısı gerektirmez, sadece oyunu yükleyin ve her yerde eğlenirken eğlenin.

Bu oyun sadece vakit geçirmenin eğlenceli ve ilginç bir yolu değil. Dünya düzeni ve ülke liderlerinin ve büyük şirketlerin karşılaştığı sorunlar hakkında çok şey öğrenebilir ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak

Rebel Inc'i Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Çatışmadan sonra dünyanın normale dönmesine yardımcı olmak için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more