Yer imleri

Reborn Horizon

Alternatif isimler: Reborn Horizon

Reborn Horizon Online & ndash; ücretsiz multiplayer strateji kıyamet sonrası tema. Korkunç felaketinden sonra bir fantastik dünya ölçeğinde bulacaksınız. Burada kimin görev sanat teknolojisi geri ve ayakta kalmak için kaba kuvvet yanı sıra silah stoklarının kullanarak sahipliğini belirtin edeceğiz. Yalnızca birden rakiplerini mücadele, hayatta kalmak için savaşmak zorunda değil, aynı zamanda tüm yollarla ordu yapısını eğitmek için düzenli olarak gerekli kaynakları, şehrinizi geliştirmeye çalışın elde edemiyor. 2.5 sayesinde D bazen gerçek gibi görünüyor olur her şey grafik. Projenin olayların kaynayan atmosfere paldır küldür dalan SlipShift GmbH , saate göre saat uçan olarak fark olmaz. Amaçlayan tüm askeri eylem medeniyet var olma hakkına sahip olduğunu kanıtlamak için. Ve bir sürü çaba eşlik bağlıdır. Düşman beklenmedik saldırılardan mülklerini korumak için, her zaman tetikte olun. Anarşi tarafından yönetilen bir dünyada çok sert uzatıyorum, ama zorluklar korkutmak mı?

Reborn Horizon Kayıt küresel ısınma ve çözülmüş ledoviki onarılamaz zarar yapmış sanal uzaya götürecek. Sel gezegenin sınırsız panik sakinlerini neden oldu. & Nbsp; Ve bir önemsememek için öldürmeye hazır unsurları mücadele edecek güçlerini topladı ve çaresiz arkadaşlarının çeteleri ile çatışmalara korkmadığını tek, zamanla yalnızca yeni dünyada rahat değil, aynı zamanda onun otoritesini genişletmek için. Bir hesap oluştur çok basittir. Oynat Reborn Horizon Zaten daha sonra uygun alanları aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz: Oyuncunun adı, giriş, parola, e-posta adresi. Bu arada, bu online ürün oldukça uygun olduğunu fazlalaştı. Sistem gereksinimleri onun gökyüzünde yüksek şok edilmez ve oyun PC ortalama parametreleri üzerinde yer alabilir.

Önce Reborn Horizon nbsp; Oyun oyunun özünü anlamaktır. Bir şehir haritası üzerinde, inşa ve binalar yükseltme ve alan Haritası mümkün bir bütün olarak tüm dünyayı görmek ve komşu kampta bir saldırı planı yapar olacaktır. Arayüz gibi diğer kullanıcılarla iletişime geçebilmesini sağlayan Dünya röportaj, bilgi ve pencere ve hız gibi kullanışlı özelliklere sahiptir Ups , nerede yaklaşan etkinlikler hakkında tüm önemli açıklamalar çizilir. Burada inşaat süreleri ve eğitim sürelerini hızlandırmak için kullanılabilir.

Reborn Horizon Online aşağıdaki kaynakları ile uğraşmak zorunda olacak: Önemsiz, Beton, Gıda, Enerji ve Nüfus. , Gerektiği zaman kentin eğer pahalı bir gelişmeyi bunların sayısının durumunu izleyin. Kaynakları olmadan, ilerleme durur. Ama gerekli daha da yukarıdaki öğeleri iyi saklamak için gerekli değildir dikkati çekiyor. Aksi takdirde, fazla israf edilmektedir ve kim de eğlenceli olmak ister?

binaları Şehrinizde ne olması gerektiğini görelim. İnşaat önemli bir rol oynar ve sadece nesnelerin çeşitli dikkat etmeniz gerekiyor. Oyun Reborn Horizon binaların inşaatı

içerir

- Kontrol Merkezi & nbsp; (Eğer şehir çalıştırmak bu tesis, sayesinde asker ve araçların hareketini izliyor, ordunun durumu hakkında önemli bilgiler toplamak)

-

Alışveriş-posta (savaşmak için değil, aynı zamanda ticaret yapmak için değil, sadece muktedir)

- Radyo (dış dünya ile temas edebileceği hangi aracılığıyla kurtulan için işaret)
- Kışla (habitatlar askerler, daha kışla, daha fazla birim kiralamak mümkün olacak)

- Shack (Şehrin değerli bir fon nüfusun, konut, basit insanlar & ndash nedeniyle, bu sizin bir iş)

- Surları (önlem, direnç kuvvetlerini artırmak)

- Scout Kulesi (askerler saldırı riski rapor o zaman tetikte olan yer)

-

Montaj Tesisi (Eğer mal topraklarını genişletmek sağlar)

- bunker

, (depolama kaynaklarını gerektirir)

- Shelter (düşmanlarından değerli materyaller gizli gizli bina).

Evet, bu konu anlaşılabilir, ama ne kadar gerekli mücadele birimleri ile olmak? Reborn Horizon oyunu teknolojisinin iki düzeylerini kontrol için oyuncular sağlar. Teknoloji : Scout, paralı, kızgın bir kalabalık, Keskin Nişancı. Teknoloji II : Jeep MG , Bisiklet başkomiser, buldozer, yok komut, topçu, Perepretendent. Sen makul ve uygun kullanımı için mücadele gücünün her bu tür öğrenmek zorunda. El oldu hep milis sabitlemek için deneyin! Ancak bu şekilde savaş başarı yapabilirsiniz.

nbsp;

Yani, bu bulanık dünyada bir sürü yapmak zorunda. Tabii ki, bu yaklaşan eylem ve daha öz testler tüm büyüleyici geçmesi bütün bir liste değildir. Gelecek sizin elinizde, unutmayın! Tüm planlarını uygulamak edelim ve bir an için iyi şanslar uzağa açılmıyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more