Yer imleri

Kırmızı Ölü Kefaret 2

Alternatif isimler: RDR2

Kırmızı Ölü Kefaret 2 (RDR2): Vahşi Batı'nın hayatı.

Red Dead Redemption 2'nin topuklu olduğu Red Dead Redemption maceralarından sonra tozla başa çıkmayı başaramadım. Ancak, Rockstar Studios, şirketin karşısındaki geliştirici, arsa ve diğer oyun incelikleriyle ilgili bilgileri özenle saklasa da, oyuncular ve gazeteciler bazen onu yavaş yavaş toplamayı başardı. Araştırma sayesinde, dışarıdan gelen bir Batılı bir kişinin bir başlangıç ​​olduğu ya da Kızıl Ölü Kefaret prequelinin dediği gibi olduğu anlaşıldı. Yazarlar, bildiğimiz gibi, dünyaya dayanan John Marston'ın hareketlerinin mekaniği üzerinde çalıştıklarını söylediklerinde böyle bir sonuç çıkarıldı.

’den sonraki

Eko

Hatırlarsanız, son bölümde, John kariyerini haydut olarak terk etti ve yasanın tarafına geçti. Aksine, o şartlar yapmak zorunda kaldı. Ne söylerseniz söyleyin, ama bir aile yetenekli bir el ele geçirirse güçlü bir baskı aracıdır. Kahraman, normal hayata, karısına ve oğluna dönmek için, kamu hizmetlerinin eski suç ortaklarını yakalamasına yardımcı olmak zorunda. Bill Williamson, Javier Esquella ve Hollandalı'yı yakalamak için Marston tüm Batıya koşuyor ve Meksika sınırını geçiyor ve hatta isyancılara yardım eden Abraham Reyes komutasına giriyor.

Ama eski arkadaşlar, kahramanın listelendiği büronun ajanlarının elinde olsalar bile, ona vaat edilen özgürlük verilmedi. Hala en tehlikelisi olan “Golandets” var. Bir zamanlar John onu dağlara doğru sürdü, ama sadece aşağı atladı, intihar etti ve aynı zamanda da izleyicisine özgürlük verdi. Aileye dönersek, Marston çok geçmeden idilden zevk aldı. Çiftlik büronun bir ordusu tarafından saldırıya uğradığında bir kez daha kahraman mücadele etmek zorunda kaldı. Karısı ve oğlu mucizevi bir şekilde akıncılardan kaçmayı ve saklanmayı başardı, ama John'un kendisi ölüyor, çünkü çok fazla saldırgan vardı.

Bu olaylar 1911'de açıldı ve bir sonraki çerçeve, 1914'te, John'un yetişkin oğlu Jack'in ebeveynlerinin mezarındaki ölümlerini övmek için yemin ettiği oyuncuları taşıdı. Bu yüzden, Meksika'da onu ele geçirmek ve bir düelloda öldürmek için Edgar Ross'un izinden giden yeni bir karakter var. Şimdi de yasaklandı ve Red Dead Redemption 2'nin şimdi onun adına oynanacağını varsaymak doğru olurdu, ama hayır. Eğer John Marston çerçevede tekrar belirirse, bu, oyuncağın sadece canlı ve iyi olmadığı ancak öncelikleri değiştirmek için zamanının olmadığı bir hikaye anlattığı anlamına gelir. Öyleyse, Red Dead Redemption 2'yi indirirseniz, gangster maceralarına onunla birlikte katılmak zorunda kalacaksınız.

Başka ne bilinir

Oyuncular modları seçebilecekler:

  • Odnopolzovatelskiy
  • Çok Oyunculu

A ayrıca platformlar:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
Bu listede kimlerin görmesi bekleniyor

, PC'ler hayal kırıklığına uğrayacak. Önceki oyunda bile, bu özellik uygulanmadı. Oyuncular sürekli Red Dead Redemption 2'de PC'de oynama fırsatını istemesine rağmen, geliştiriciler dürüstçe başkalarının onlardan ne istediğine ilgi duymadıklarını söylüyor.

No şüphe yok ki, Red Dead Redemption 2'de (RDR2) kullanıcıların, eski cephanelikten daha düşük olmayan, gruplara bölünmüş zengin bir silah seçimine sahip olacakları düşünülüyor. Kement, bıçak, revolver, değişik tipte tüfekler, av tüfeği, el fenerleri olacak. Hiçbir yerde eklem veya tek bir idam için hiçbir kovalamaca, çatışmada, düelloda ve görevde bulunmaz. Büyük bir açık dünya açtıkça, keşfedecek. Yeni ve tanıdık yüzlerle tanışacak, kupa alacak, heyecan verici görevler tamamlayacaksın. Vahşi Batı'da hala tehlikelidir, bu yüzden dikkatli olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more