Yer imleri

Korsanlar Cumhuriyeti

Alternatif isimler:

Republic of Pirates, ana karakterleri korsan olan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Oyun PC'de mevcut. Grafikler çok güzel, oyunun sizi götürdüğü dünya gerçekçi görünüyor. Seslendirmeler güzel, müzikler oyunun genel atmosferine uyuyor ve muhtemelen keyif alacaksınız. Özellikle maksimum görüntü kalitesinde oyun oynamak istiyorsanız performans gereksinimleri yüksek olacaktır.

Kendinizi korsanlığın en parlak döneminin atmosferine bırakın. Katılacağınız aksiyonlar Karayip adalarının yakınındaki uçsuz bucaksız sularda gerçekleşiyor.

Karakteriniz yalnızca denizlerde yelken açan acımasız bir adam değil. Dikkat edilmesi gereken bir nüfusa sahip bir ada üssünüz olacak.

Size emanet edilen önemli görevi üstlenmeden önce, oyuna hızlı bir şekilde alışmak için birkaç kolay eğitim görevinden geçmeniz gerekecek.

Kontrollere gereken ölçüde hakim olduktan sonra pek çok şey sizi bekliyor:

  • Adada ana kamp kurmak için gerekli tüm binaları inşa edin
  • Yeni teknolojileri öğrenin
  • Binaları yükseltin, bu onların özelliklerini ve üretim verimliliğini artıracaktır
  • Adanızın güvenliğini sağlayabilecek ve çevredeki suları kontrol edebilmenizi sağlayacak güçlü bir filo oluşturun
  • Su elementinde ve karada kurşun savaşları
  • Gemilerinizin silahlarını ve korumasını iyileştirin, böylece sayıca az olan düşmanları bile yenebilirsiniz
  • Gizli hazineleri bulmak için bilmediğiniz kıyılara çıkarma yapın

Bu liste, PC'deki Republic of Pirates'te sizi bekleyen ana etkinlikleri özetlemektedir.

Oyunun başında çok fazla kaynağınız olmayacak ve en iyi gemi olmayan tek bir geminiz olacak. Adada hızla yaşam kurmamız ve malzeme arayışına girmemiz gerekiyor. Yeteneklerinize güvenene kadar tabandan çok uzaklaşmamaya çalışın. Oyunu periyodik olarak kaydetmeyi unutmayın, böylece bir şeyler ters giderse her zaman geri dönebilirsiniz.

Yerleşimin yokluğunuz sırasında korumaya ihtiyacı var. Savunma yapılarının inşası çok fazla kaynak gerektirecektir.

Oyunda kazandığınız para birimini neye harcayacağınız konusunda bir seçim yapmanız gerekecek.

Performansı etkileyen iyileştirmelerin yanı sıra gemilerinizin görünümünü de değiştirebileceksiniz.

Republic of Pirates'i uzun süre oynayabilirsiniz; tüm hikaye görevlerini tamamlamak saatler alacaktır. Sıkılmayacaksınız; tehlikeli ama heyecan verici maceralara katılın. Becerileriniz geliştikçe ve filonuzun gücü arttıkça görevler daha da zorlaşacaktır.

Hem hikaye kampanyası görevlerini tamamlayarak hem de serbest modda oynamak mümkün, tamamen tercihlerinize bağlı. Ayrıca zorluğu tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Republic of Pirates'i PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak satın alabilirsiniz. Oldukça sık indirimler oluyor, bu yüzden belki şimdi oyuncak kütüphanenizi iyi bir indirimle yenileme fırsatınız var.

Hemen oynamaya başlayın ve korsan bayrağı altında bir maceraya atılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more