Yer imleri

Requiem online

Alternatif isimler: Ölülerin ruhu için dua

nbsp;

Online oyun Requiem & ndash; kıyamet sonrası izlerken bir müşteri ile fantastik MMORPG. Sen mutantlar sürekli buraya ve cyborg çalıştırmak bir dünyada bulursunuz. Bunları yok etmek için, bir kan banyosunu düzenlemek için gereklidir. Ayrıca, oyuncular kendilerini her zaman barış içinde bir arada mümkün değildir. Oldukça sık nick arasında çatışmalar vardır kazanan hangi güçlü çıkar. Antik Etergii acımasız savaş hüküm sürüyor ise, atmosfer ihanet kadar ısıtılır. Hayatta kalmak için giderek daha zor hale gelmiştir. Buna ek olarak, istekli Temperiony güçlü ve kalıcı iktidarı ele geçirmek için. Bilim adamları onları durdurmak için çalışıyoruz ve gizli bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bilim ve teknolojinin bazı bölgeleri hızla hızlı gelişmeye başladı. Her oyuncunun & ndash amacı; Bütün dünyanın yıkıma yol açabilir nihai felaketi önlemek amacıyla, pis yaratıklar mümkün olduğu kadar çok yok. Cesur saflarına olun ve parlak bir gelecek uğruna mümkün olan her şeyi!

Requiem Online istemci yükleme gerektirir beri

, bilgisayarın yapılandırmasını başarısız olmaz emin olmalısınız. Bu parametreleri kontrol edin:

  1. İşletim Sistemi Microsoft Windows: XP SP3 / Vista SP2 / 7 SP1;
  2. Pentium IV işlemci 2. 0 GHz
  3. grafik hızlandırıcı Pixel Shader 2 desteği ile 5600 128 MB GeForce FX düşük değildir. 0
  4. DirectX 9. 0c;
  5. sabit diske 4 GB boş alan;
  6. RAM 1.5 GB. & Nbsp;

Requiem Çevrimiçi meşru bir kullanıcı yapacak oyun kaydol ve her zaman bir kaç kanlı savaşlar geçirmek için buraya gelebilir. Bir hesap basit oluşturun. Requiem Online kayıt e-posta adresi dışında herhangi bir daha fazla bilgi sağlamak için gerekli değildir. Ayrıca proje şirketi Ingamba kurallarına kabul etmeniz gerekir. Ardından, belirtilen e-posta adresine etkinleştirmek için bir kod ile bir mektup gönderilecektir. Ilginç maceralar ile benzersiz bir sanal evreni keşfetmek için kullanın.

Requiem Online & ndash; Bu size en uygun seçecek aralarında dört ırklar, yaşam alanı. Bartuki (Mevcut sınıflar & ndash; barbarlar ve şamanlar) güçlü ve çok birleşmiş, melee eşsiz, ama büyü bilgisine kadar pompalar. Kindarlık ve intikamı herhangi uygun bir zamanda, ama sürece de özveri ile yapılır ve arkadaşlar yardımcı olmak için istekli hatırlıyorum olabilir. Ksenoa (sınıflar & ndash mevcut, oklar ve büyücüler) & ndash; Yarış kırılgan yaratıklar fiziksel olarak çok güçlü değildir. Ancak, onlar ustaca büyüleri kullanmak ve bir mesafeden mücadele ile mükemmel bir iş yapmak. Bu yüksek zeka ve zihin olanlar ise, ayrıca, genellikle el becerisi ve uyanıklık olur. Tur (Mevcut sınıflar & ndash; savaşçılar ve Tapınakçılar) fiziksel güç ve zihinsel yetenekleri arasında bir denge sahiptir. Bunlar cesur ve güçlü ve zeki ve iyi öğretilebilir her ikisi de. Onlar eşsiz bir fırsat & ndash var; diğer ırkları asimile yeteneği. Crooks (Mevcut sınıflar & ndash; soyguncular ve cadılar) mükemmel katiller ünlüdür. Bu vahşi en kibirli ve kana susamış bir yarış olduğunu. Bunlar soğukkanlı acımasızlık ve damarlarında kan dondurmak zorunda bulunmaktadır. Onlarla toplantılar tehlikeli ama ölümcül değil sadece.

kalkınma kendi yolunu seçin ve genetik mühendisliği yardımıyla baştan Requiem Online oyun karakteri verir yeteneği ile geliştirmek başlar. Artık pompalanır & ndash; güçlü ve yenilmez ol!

oyun Requiem Online ve ndash oynamak için; testlerin bir çok geçmek anlamına gelir. Beklenmedik olaylar genellikle geceleri görülür. Uykunun karanlık güçlerin Günü ve nefes yakalamak ve sadece etrafa bakmak için fırsat var. Cesur yürek iyi bir kazanç craves ise, zindan gidin. Başarılı geçiş için ekipmanın çeşitli öğeleri ve tsennymialfa- gammakseony, güçlü bir silah ile ödüllendirilir olacağım. Her canavar öldürülen & ndash; Yararlı bir madde elde etmek mümkündür. Deneyin ve kendi çabaları fark gitmeyecek!

PvP sistemi, sadece kaotik çatışmalar değildir. İşte tüm iyi düşünülmüş ve detaylı. Herkes bir düello (eğer onlardan biri oturum koşuluyla) büyük savaşlar lonca katılma hakkını neden nefret rakibi vardır ya da avantaj Pla yer öldür öldürmek için sürpriz alır. Ve başka bir sürpriz, Requiem oyunu & ndash hazırladığı; Çapraz sunucu savaş. Her iki tarafın yaklaşık 500 oyuncular dâhil olduğu bu savaş. Bana inanın, gerçekten şaşırtıcı!

yaratıcıları Requiem Çevrimiçi rahat oynamak için tüm detayları halledilir olduğunu belirtmekte yarar var. Örneğin, kızak ulaşım kullanabilir veya gerçek bir yardımcı olacak bir evcil hayvan getirmek için. Bu mükemmel oyunun tüm avantajlarını anlatmak imkansızdır. Kendinizi avantajları için Requiem Çevrimiçi oyun ve oy başlamak daha iyidir! Sen iyi bir izlenim ve adrenalin deniz bekliyor! İyi şanslar!

 

Requiem online kayıt