Yer imleri

Resident Evil 4 Yeniden Yapım

Alternatif isimler:

Resident Evil 4 Remake kült gerilim filminin 4. bölümünün güncellenmiş baskısı. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler güncellendi, dokular daha yüksek çözünürlükte yeniden çizildi ve donanım gereksinimleri de arttı. Ses ve oyunculuk iyileştirildi ve müzik, ürkütücü Raccoon City'nin karanlık bir atmosferini yaratmak için seçildi.

Oyunun güncellenmiş versiyonunun hikayesi hala güzel. Başkanın kaçırılan kızını Raccoon City adlı bir kasabadan kurtarma görevindesiniz. Bu küçük yerleşimde, nüfusu korkunç insansı canavarlara dönüştüren insan yapımı bir felaket meydana geldi.

Kurtarma görevi zor olacak:

  • Kullanışlı eşyalar ve silahlar arayarak şehri keşfedin
  • Olanları yeniden yaratın
  • Değerli rehinenin konumuna götüren tüm ipuçlarını bulun
  • Onun bu cehennem gibi yerden çıkmasına yardım edin ve kendiniz çıkın

Macera sırasında yolunuza çıkan yerlilerin dönüştüğü ölümcül yaratıkları yok etmeniz gerekecek.

Böyle bir yerde basitçe hayatta kalmak çok zordur ve hayatta kalmanın yanı sıra önemli bir görevle ilgilenmeniz gerekecektir. İlk sürümü oynadıysanız, kontrolleri anlamak zor olmayacaktır. Ancak bu, oyunla ilk tanışmanızsa, geliştiriciler bu durumda faydalı olacak kısa bir eğitim sağlamıştır.

İlerledikçe, bu korkunç yerin daha tehlikeli sakinleriyle tanışacaksınız. Karakterinizin seviyesini yükseltmek ve dövüş becerilerinizi geliştirmek için deneyim kazanın. Yolda işe yarayacak ilk yardım çantalarını, mühimmatı ve daha güçlü silahları kaçırmamak için rotadaki tüm köşeleri ve çatlakları dikkatlice inceleyin.

Canavarları yok et Leon S adlı ana karakter. Kennedy ağırlıklı olarak ateşli silahlar kullanacak. Cephanenizi kurtarmalısınız çünkü lanetli şehrin kasvetli manzaralarında ilk atıştan itibaren durdurulamayan korkunç yaratıklar gizleniyor. En tehlikelisi, el bombalarının yardımıyla bile öldürülmesi zor olan patronlardır. Düşmanların sizi algılamasını önlemek için gizliliği kullanın ve sürpriz bir şekilde saldırın.

Maden koridorunda hem yürüyerek hem de tekne ya da troleybüs gibi araçlar yardımıyla şehri dolaşmanız gerekiyor. Bu, oyunu daha ilginç ve çeşitli hale getirir.

Kaliteli grafikler, ancak manzara kasvetli, şehrin kendisi gibi. Bir sonraki dönüşte gölgelerde hangi dehşetlerin saklandığını tahmin etmek zor.

Resident Evil 4 Remake oynamak hem bu serideki oyunlara zaten aşina olanlara hem de yeni oyunculara hitap edecek. Olay örgüsünü anlamak için arka planı bilmek güzel ama gerekli değil. Oyun ayrı bir anlatım olup, olup biteni anlamanıza yardımcı olacak tüm bilgiler size oyun başlamadan önce anlatılacaktır.

Resident Evil 4 Remake PC'de ücretsiz indirme maalesef çalışmayacaktır. Oyun, Steam platformunda veya geliştiricinin web sitesinde satın alınabilir.

Ölümcül tehlikede olan bir tutsağın yardımına bir an önce yetişmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more