Yer imleri

Resident Evil 7: Biyolojik Tehlike

Alternatif isimler: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) kalbin zayıflığı için değildir.

sakini Evil 7: Biohazard'ı satın al - 2017'nin en çok beklenen olayı, gıdıklama sinirleri ve sanal bir korku filmi içine girme hayranları arasında. Oyun projesi, önceki altı bölüm gibi, popüler Resident Evil tam uzunlukta filmler, kitaplar ve çizgi romanların yanı sıra arsa karakterleriyle bir dizi tahsil aksiyon figürü de dahil olmak üzere büyük bir medya franchise'sinin bir parçası.

Oyunun tüm bölümleri ve ilk olarak 1996 yılında ortaya çıkan

oyuncu arasında çok popülerdi ve hayatta kalma korku türünün gelişimi üzerinde önemli bir etkiye sahipti, yaklaşık bir çeviride kabustan kurtulmak gibi geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, asıl bahis, kahramanın tüm zorlukların üstesinden gelmesi ve hayatta kalmadan belirlenen görevlerle başa çıkması gerektiği ve yazarların yolunu korku, canavar ve kanla dolu deneylerle doldurmaya çalışması gerektiğidir.

O oyunu oyna Resident Evil 7, daha önce yayınlanmış oyunların aksine, ilk kişi olmak zorunda olacak, bu sayede kullanıcılar ekranda gerçekleşen her şeyi daha gerçekçi hissedebilecek, PlayStation kaskını bağlayabilmenin heyecanını katacak. Aksiyon filmi türü geçmişte kaldı Arsa, oldukça acımasız ve korku sahneleriyle doludur. Korku ve tehlike dünyasına girmeden önce, Resident Evil 7'yi indirmelisiniz, bu oyun bir istemci, bu yüzden programı indirmeden yapamazsınız. Kişisel bilgisayarlar için sistem gereksinimleri henüz bilinmemektedir, yazarlar, PlayStation 4, PlayStation VR ve Xbox One sürümleri olsa da, oyunun Microsoft Windows altında çalışacağını açıkladı.

Resident Evil 7 arsa özellikleri (Resident Evil 7).

Play Resident Evil 7, önceki bölümün hikayesine devam ediyor. Tüm olaylara 2017 yılında, gerçekte şehir olmadığı, buna Delvi denilen Louisiana eyaletinde gerçekleşir. Kahraman Ethan, üç yıl önce kaybolan karısı Mia'dan haber aldı ve çoktan ölümü düşünmeye başladı. Alınan mektup, kahramanı sadece sevdiği değil aynı zamanda korkunç Baker ailesinin de görüştüğü başka bir devlete götürür. Oluşur:

  • Aile başının ailesi;
  • Margarita Jack'in karısı; Fırıncılar çiftinin oğlu
  • Lukas; Bir sandalyeye zincirlenmiş
  • Kadınlar, ben ona isim vermiyorum.

B Resident Evil 7: Biohazard, Ethan rolünde oynamak zorunda kalacak. Bu karakter inanılmaz olaylarla karşı karşıya, mektup onu terkedilmiş bir eve götürüyor, Mia böyle olmalı. Ev uğursuz, karısı Ethan ile tanışmadan önce, birçok bulmacayı çözmeniz ve Mia'nın ortadan kaybolduğu hikayesini anlatan tüm gerekli şeyleri bulmanız gerekiyor. Kahramanın belirli bir Zoe'den çağrıları almasına yardımcı olmak için, karakterin bu eve girdikten sonra, sadece çatı katından çıkabileceğini söyler.

. Zaman geçtikçe, oyunculara bu konakta ustaların olduğu, daha agresif ve zihinsel olarak dengeli olmadıkları anlaşılacaktır. Ethan hayatta kalmak için onları öldürmeye çalışmalı, ama bir şeyle enfekte oldukları ortaya çıktı, bu madde onları ölümsüz kılıyor. Eylem sadece terkedilmiş bir konakta değil, aynı zamanda enkaz halindeki bir gemide gerçekleşiyor. Sonra da eski tuz madenlerine ve tabii ki laboratuvara düşüyorlar. Geliştiriciler, oyunculara beklenmeyen bir son vaat ediyor.

In Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7), çok az silah ve mühimmat var, bu yüzden kullanıcılar her zaman ne yapacaklarına karar vermek zorunda kalacak, kalan kartuşu boşa harcayacak veya tehlikeyi saklayacak ve bekleyecek ve belki de düşmanı arkadan atlayıp bir süre için kapatacak çünkü rakipler ölümsüzdür.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more