Yer imleri

Resident Evil 4

Alternatif isimler: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - bilgisayar oyunu üçüncü kişi shooter. Resident Evil 4 oyunu bu korku filminde olayları yaşanıyor. Her zaman tetikte olmalıdır. Bu, öncekiler gibi çok parçasıdır. Oyun önünüzde bütün serisi. Ve bu büyük serisi Resident Evil sadece bir dizi olduğunu. Sen korkunç canavarlar, kurtarma uçuş, çekim ve patlamalar ve oyunu Resident Evil 4 barındırır tüm bekliyor.

Oyun ağları bu inceleme okuma bitirmek ve özellikli online Resident Evil 4 video göz atmanızı öneririz önce. Ve sonra sitede oyunu Resident Evil 4 indir acele edebilirsiniz.

Resident Evil 4 oyunu oynamak, tabii ki eğlenceli oldukça basit, ama. Gelişmeler 2004 yılında başlamıştır. Bu kamu görevlisi doğaüstü güçlerin çeşit var, ama yeterince akıllı ve güçlü. Orada biraz Ashley kontrol eden bir bölüm olduğunu ve özel donanıma sahip olmayacaktır. Leon bulursa, o yaşamak ve eve sağ salim onu ​​getirmek gerekir, çünkü zayıf bir karakter ve bir yük olarak kahramanı. Ipuçları, tırmanıyor göstermek ve geri kıran kahramanı kapıyı açar - Ayrıca karakter olur. Eğer canavarlardan kızı kurtarmak değil, daha ziyade, onu kaçırılan veya öldürülen varsa

, sen oyundan kalkıyor.

Geliştiriciler hala hayranlarını memnun ve oyun zamanlama iyi görünümü vermek, onu yenilemek için karar verdiğini fark ettim. Her ne kadar henüz iyi olduğunu, ancak bir önceki parça daha düzeyinde. Oyunun yoğun anlarında bir ses vücuda titremeye, oldukça korkutucu. Eğer keyfi korkuyor olamaz.

Sitede Resident Evil 4 İndir ve kızların kurtuluşunu hızlandırmak olabilir. Ashley için yardım bekliyor sonra. Bu heyecan verici oyunda takım arkadaşları hakkında bize unutma. Ne hepsi şiddetini ve gelişen olayların riskini hissettim.

Güzel bir oyun var!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more