Yer imleri

Resident Evil 6

Alternatif isimler: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - Üçüncü-person shooter türünde bir bilgisayar oyunu. Oyunu Resident Evil 6 korku fantezi dünyasında tüm hayranları ağırlıyor. Oyun geliştiricileri, şirket Capcom, önceki tüm parçalar geliştirmek için azami çaba sarf. Ama, hangi hayır fanlar göre, oyunun dokuzuncu kısmı çok gelişmiş değildir. Intikam çok büyük sözde serisi Resident Evil serisinin son kadar önünüzde. Eğer bir önceki serisi ile aşina değilseniz bile hikayenin her yeni bölümü başından itibaren başlar, bu bir şey değil.

Eğer oynamaya başlamadan önce

Tabii ki, bu oyunun inceleme okumak ve internette Resident Evil 6, videoları görmek için arzu edilir. Bu büyük oyunun sürecini kolaylaştıracaktır. Ve sonra site ve oyunu Resident Evil 6 indir ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Resident Evil 6 kurgusal olaylar Amerika'nın gelişmedir. Ama işler dünya etrafında hareket ediyor.

Sen en kısa sürede seçeneğini hikayesi itibaren oyuna başlayacak hangi oynayabilir oyunu Resident Evil 6 başlayın. İşte dört katlı bir kampanya, çift kahramanları bunların üç ve tek

olduğunu

• Leon ve Helena;

• Chris ve Pierce;

• Jake ve Sherry;

• Ada Wong.

Leon ve Helena - Gizli Servis ajanı Leon Kennedy ve onun ortağı Helen Harper. Eğer yeni trendleri ile yeni gelişmeleri oynamak istemiyorsanız. Burada düzenli, her zaman sürekli klipte mermi bir çift ile çekim gelen hışırtı dinlemek gerekir.

Pearce ve Chris - Chris Redfield karakteri ve onun asistanı Pierce Nivens. Çekimleri, patlamalar ve büyük canavarlar ile savaşlar bir yeri vardır.

Jake ve Sherry - baş antagonisti Albert Wesker, askerler oğlu - bir paralı asker ve gizli servis Sherry Birkin. Askeri, onlar ilk iki ile karşılaştırıldığında zayıf. Her zaman kaçak olacağım.

Ada Wong - klasik sürümü. Canavarlar ve mutantlar ortadan kaldırmak için daha büyük bir sürecin katılımcı. Bulmacalar bir sürü ve adrenalin etkileri vardır.

In-Oyunda Resident Evil 6 büyük miktarlarda silah sunulmaktadır. Savaş iyi bir görünüm için yeterli ekipman.

Oyunun arsa oldukça büyüleyici. Olaylar 2012 ve 2013 yılında açılmak. 1998 yılında gizli ABD olayları ortaya çıkarmak için başkanın arzusu nedeni etrafında. Öldür onu, ve oyunun ilk hikayenin temelinde bağlıdır. Hani dört satır yakından iç içe.

Bu bölümünde el canavarlar ile ilgili onlar fırsat var.

Oyun Resident Evil 6 aslında karakterler oyunda iyi bir tasviri ile, geliştirilmiş grafik var. Ve en önemlisi zombiler ve diğer mutasyona uğramış canavarlar mükemmel bir tasviri ile. Bir öngerme korkunç durum için idealdir. Ses iyi bir seçim mükemmel oyunu Resident Evil 6 genel resmi tamamlıyor. Size oluyor gerçek olayların gelmesi görünüyor.

Hızlı Acele Resident Evil 6 indirmek ve oyunu kazanmak için devam etmek ve iyi sonuç zafer elde etmek.

İyi şanslar oyun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more