Yer imleri

Resident Evil: Revelations

Alternatif isimler: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Revelations Resident Evil

Oyun Resident Evil: Revelations - taşınabilir konsolun Nintendo 3DS için Japon video oyunu, türleri Aksiyon-macera ve Survival Horror bir karışımıdır. Proje, Capcom tarafından geliştirilen ve ana serisinin sekizinci oyunu oldu. Oyun birinci ve dördüncü bir araya getirir. Gemide oluyor Gelişmeler. Düşmanlarla çevrili her taraftan, çocuklar yanlışlıkla virüs T-Abyss keşfetmek gerçeği yanında. Ama kendiniz Chris ile bu zamanda olur? Onun için git! Şu andan itibaren, senin akşamları artık baygın vardır!

Revelations: Resident Evil indirmek gerekiyor önce

oyun almak için. Bir kez da bütün görkemini önce oyunu çalıştırın canlı Resident Evil geliyor: Revelations videosu. Eğer Mayıs 2013 yayınlandı geliştirilmiş grafikler ile (bir versiyonu ile ilgili onuru vardı beri. platformlar Xbox 360, PlayStation 3, Wii U ve PC), hayal kırıklığına olmak zorunda değilsiniz. Tüm oldukça gerçekçi, bu nedenle can anında oyunun atmosferi içine dalma.

Yani, sadece yere asmak, aynı zamanda sayısız canavarlar savuşturmak olmaz. Sorun yanı sıra tek başına gelmez. Savaş sırasında, biz unutmamalıyız ki herhangi bir canavarın zayıf noktası - bir kafa. Evet, belli bir onurlarını vücut çekim, sen yavaşlatan etkisini elde edebilirsiniz. Standart, pençe, hunk, tricorn: rakipler Bu grup pek çok çeşidi vardır. Oyunu Resident Evil maliyet değildir: Revelations ve patronlar olmadan. Farklı canavarlar ile görüşecek. Örneğin, Scagdead, Draghignazzo, Malacoda vs vb Son boss de göğüs bulunan, el ve kalp abartmış. Onu yenebilmek, sonunda nefes alabiliyorum.

Ve her biri kendi özellikleri vardır - hem avantajları ve dezavantajları vardır. Karakterler arasındaki temel farklardan biri - belirli silahların kahramanları tercihi. Resident Evil sonra: Revelations silah savaşlar sonucu üzerinde büyük bir etkisi vardır. Bir karakter seçimi, böylelikle bazı ölümcül hileler cephanelik erişebilirsiniz. Genellikle, bir kural anlamak gerekir: Hiçbir şey kendiliğinden geliyor. Bu tarayıcı «Genesis» - arada, oyunda seveceği bir gizmo var. Onun yardımı ile düşman kalıntıları keşfetmek ve ek kitleri olsun. Peki, karanlık koridorlar hoş geldiniz! Cesaretini stok ve bir macera için bir toplantıya gitmek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more