Yer imleri

dönüş

Alternatif isimler:

Returnal, PC'de oynayabileceğiniz dinamik bir nişancı oyunudur. Oyun kasvetli bir tarzda yapılmıştır ancak içindeki grafikler, bilgisayarınızın yeterli performansa sahip olması koşuluyla mükemmeldir. Seslendirmeler kaliteli, profesyoneller tarafından icra ediliyor, müzikler oyun atmosferini tamamlıyor.

Oyunun ana karakteri Selena adında bir astronottur. Çok garip bir gezegene iner ve hayatta kalabilmek için savaşmak zorunda kalır.

Gezegende eski bir uygarlığın kalıntıları keşfedildi, göreviniz neler olduğunu anlamak ve zor bir durumdan bir çıkış yolu bulmak.

  • Selena'nın kendini içinde bulduğu dünyayı keşfedin ve onu neyin özel kıldığını anlamaya çalışın
  • Birden fazla düşmanla savaşın
  • Becerilerinizi ve ekipmanınızı yükseltin
  • Zor bir durumdan bir çıkış yolu bulun

Oyuna girer girmez kısa bir eğitim sizi bekliyor, ardından oynamaya başlayabilirsiniz.

Hikayeyi ilk seferde tamamlamayı bekliyorsanız, o zaman boşuna. Başarısız girişimler oyunun ayrılmaz bir parçasıdır.

Bir karakterin ölümünden sonra her şey yeniden başlar ama her seferinde dünya yaşananlara tepki verir ve biraz değişir.

Başarıya ulaşmak için meydana gelen tüm değişiklikleri fark etmeniz ve bunları kendi amaçlarınız için kullanmanız gerekir.

Sürekli aynı yolu tekrarlarsanız finale asla ulaşamazsınız. Koşullara uyum sağlayın, daha ileri gitmek için rotanızı ve taktiklerinizi değiştirin. Aşılmaz bir engelle karşılaştıysanız, bir dahaki sefere onu atlamak veya farklı bir şekilde üstesinden gelmeye çalışmak daha iyidir.

Oyun dünyası kasvetli güzelliğiyle güzel, manzaralar büyüleyici ama her adımda ana karakter ölümcül bir tehlike altında olacak.

Arsa ilginç ve tahmin edilemez. Bir an için her şey yolunda gidiyormuş gibi görünür ve bir dakika içinde çürüyen dünyanın yaratıklarından biriyle çetin bir mücadele bekleyebilirsiniz. Düşmanı yenmek için yeterli güce sahip olmanız gerekmez.

Sadece yenilgiyi kabul edin ve sonraki denemelerinizde hatalardan kaçınmaya çalışın. Zor durumlarda bir çıkış yolu bulmanıza yardımcı olacak olumlu sürprizler de var.

Playing Return, reşit olma yaşına ulaşmış, dengeli bir zihniyete sahip kişiler için önerilir. Bazı sahneler çocukları şok edebilir, bu nedenle oyun daha küçük çocuklar için önerilmez.

Oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla işbirliği modunda oynayabilirsiniz. Oyun arkadaşlarınızla bile kolay olmayacak, ancak birlikte biraz daha ileri gitmenizi ve sonunda finale çıkmanızı sağlayacak yeni hayatta kalma taktiklerine erişebileceksiniz.

Tam bir takım olarak oynayamayacaksınız, her oyuncu farklı döngülerden kendi Selena versiyonunu kontrol ediyor, ancak daha fazla deneyim ve bilgi ile sonraki denemelerde hata yapmaktan kaçınabileceksiniz.

Kooperatif modu için arkadaşlarınızı oyuna davet etmenize gerek yoktur, sistemin rastgele seçeceği diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

PC'de ücretsiz olarak geri yükleme maalesef çalışmaz. Oyunu satın alma fırsatını Steam portalında veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek elde edeceksiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve ana karakterin yaşanmaz gezegeni terk etmesine yardım edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more