Yer imleri

İSYAN

Alternatif isimler: Isyan

RIOT Online & ndash; Yere Latin Amerika'da bugün yer alıyor çağdaş çatışmalar adanmış Bu bsplatnaya tarayıcı strateji. Oyunun & ndash Hedef; Merani askeri rejim güçlü diktatör tarafından yakalanan küçük bir devlet bırakmak için.

özgür olabilir online oyun oynamak için isyan, oyunu istemci kurulum gerektirmeyen ve herhangi bir tarayıcı kullanılabilir değil. All you need Mail gibi bu sosyal ağları kullanarak yapabilirsiniz, hangi isyan kaydol etmektir. ru, Classmates, Facebook, VKontakte veya e-posta yoluyla (bu şebekeler kayıtlı hesapta varsa) (sadece adresinizi ve şifrenizi girin ve ardından sadece tıklayın ve laquo; & raquo oynayın;). Kayıt yaptırmak için, sadece ana sayfada gösterilen simgelerden birini seçin ve talimatları izleyin. İşte bu oyun tüm Kayıt İSYAN bitmiş!

oyuna girecek, çizgi roman şeklinde açılış oyunu bilgileri ile başlangıçta bir araya gelecek. Bundan sonra, sizin kahraman seçmek gerekir: sonra bir hizip (Scarlet İttifak veya Crown Koalisyonu) seçin sundu 6 karakter (3 kadın ve 3 erkek) girmeniz kısa ve laquo; çağrı & raquo; özel formda (bu takma), oyunun kurallarına uygunluğu alarak ve düğmeye & laquo basar; Play & raquo;.

Biz şimdi oyuna devam edebilirsiniz. İlk aşamada NPC hızla oyunda & hellip öğrenmek istiyorum bunun için geçmiş olması gerekir, (hikaye misyonları şeklinde) genç bir askerin kısa bir dersi geçmek için sunuyor; & nbsp;

Mevcut İttifakı

kısaca:

Scarlet Alliance & ndash; totaliter diktatöre karşı özgürlük için mücadele ediyoruz devrimcilere ve anarşistler, bir ordu. Bu hizip yüksek teknoloji silah yoksun, ancak bu dezavantajı yerel halkın ve atılgan cesaret desteği ile telafi edilir. Bu hizip deneyimli ve adil bir lider yönlendirir - askeri rejimin diktatörlük ülkesini kurtarmak ve kendi topraklarında halkın iktidarını kurmak için söz Comandante,

Koalisyonu Crown & ndash; Baron tarafında hareket paralı, bir dernek, diktatörü devirdi hanedanının haklı varisi. Baron son teknoloji ile ordusunu donatıyor. Diktatörlüğün askeri rejimin bastırılması sonra yüksek teknoloji üretim geliştirme, yabancı sermaye akını sağlayacaktır.

Ağır, Assault ve Sniper:

online oyun Riot mücadele sürecinde belirli bir mesleğe bir eş (paralı) seçmenize olanak verir.

Oyun oldukça heyecanlı görünüyorsun beri, olayların gidişatını etkileyen, ama bu oyunu online RIOT hiçbir sıkıcı olacaktır oynamak istemiyorum görevleri vardır. Oyunda tüm misyonları gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek ve savaş birbirine çok benzer. Fakat her misyona ulaşmak aklınızda bulundurun iyi hazırlık gerektirir. Ihtiyacı güçlü silah, benzersiz kartuşları, uyarıcı, el bombaları, ilk yardım çantaları ve diğer az gerekli satın almak için: Bu isyan oynarken, partisinin kollarında yapan olması gerekir anlamına gelir. Oyunun seçimi vb yeterince iyi kasklar (baretler), pantolon, bot, zırh, tabanca, makineli tüfek, makineli tüfek, tüfek ve olduğunu. ). Buna ek olarak, bu yükseltilebilir.

RIOT online oyun kendi oyun para birimi & ndash vardır; Peso, Real, yıldız ve rozetleri. Farklı şeyler satın alabilirsiniz ne teşekkür ederiz.

bağımsız hareket ve ateş ve tedavi girme veya hava desteği istemek için bombası atmak için sadece mümkün savaşta Oyun karakterleri, zaten kendi gerekir. & Nbsp;

RIOT online oyun ilginç bir özelliği vardır - Enerji. Her kahraman savaşlarda harcanan olabilir enerjinin 5 birimleri vardır. Sosyal oyunların karakteristik enerji, hemen iyileşti, ancak belirli bir süre yanı sıra yeni bir seviyeye geçiş içinde. & Nbsp;

RIOT In PvP savaşları katılmak, oynamak ve heyecan arayanlar, orada Deathmatch (8x8 oyuncuları) için olabilir.

kavgalar yanı sıra, oyun tabanı inşaat içerir: bu sizin hedeflerinize ve hellip ulaşmak hangi aracılığıyla bir askeri fabrika inşa etmek gerekir;

gözden sonuç olarak, şunu söylemek istiyorum, oyun oldukça ilginç ve heyecan verici, bu söz değil, farklı fonksiyonları ve özellikleri, bir yeri vardır. RIOT kayıt tüm cemaat oyun canlı dünyasına atılmak için izin verecektir!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more