Yer imleri

Kültürlerin Yükselişi

Alternatif isimler:

Rise of Cultures eğlenceli çizgi film grafikleri ile mobil strateji oyunu. Müzik düzenlemesi hoş ve müdahaleci değil.

Başlarken, oyunun temellerini öğreneceğiniz kısa bir eğitimden sonra, daha sonra kullanılacak bir avatar ve kendiniz için bir isim seçin.

Ardından kendinizi Taş Devri'nden kalma küçük bir yerleşim yerinde buluyorsunuz. Birçok devirden sonra koca bir metropol yapman gereken işte bu köy.

Oyundaki gelişme düzensiz. En büyük atılım, yeni bir çağa geçişidir, ancak bunun için bir takım koşulları yerine getirmeniz gerekir. Mevcut çağda mevcut olan tüm teknolojileri öğrenin ve gerekli binaları inşa edin.

Oyunda sekiz dönem var

  1. Taş Devri.
  2. Bronz Çağı.
  3. Minos dönemi.
  4. Klasik Yunanistan.
  5. Antik Roma.
  6. Roma İmparatorluğu.
  7. Bizans dönemi.
  8. Frankların dönemi.

Ama geliştiriciler boş boş oturmuyorlar, bu yüzden Rise of Cultures oynamaya başladığınızda yenileri görünebilir. Teknolojilerin gelişimindeki bir dönüşe ek olarak, yeni bir çağa geçiş, maksimum bina sayısını artırarak sermayeyi genişletmeyi mümkün kılıyor.

Yeni bina türlerini keşfedin ve yeni kültürler öğrenin. Etrafınızdaki dünyayı keşfedin. Dünyanın harikalarını yaratın ve geliştirin. Ana görevleri takip edin ve tamamlayın. Yeni kışlalar inşa edin ve yeni birlik türlerinin kilidini açın.

Başkentte ordular için komutanlar kiralayabilirsiniz. Her birinin oyun sırasında gelişen benzersiz becerileri vardır. Oyundaki dövüş sistemi külfetli değil, savaşlar otomatik olarak gerçekleşiyor. Özel yetenekleri doğru zamanda kullanarak savaşa yandan bakıyorsunuz. Örneğin, savaşçılarınızı veya tedavilerini güçlendirmek ve düşman ordularını zayıflatmak. Özel yeteneklerin yeniden şarj edilmesi gerekir ve yalnızca belirli aralıklarla kullanılabilir. Savaştan önce ordunuzu sıraladığınız sıra önemli bir rol oynar. Belirli birlik türlerini savaş alanında nereye yerleştirmenin daha iyi olduğunu düşünmeye değer.

Oyun, özellikle ekonomide, düzenli dikkat gerektirecektir. Otomatik modda sadece altın üretilir. Diğer kaynakların üretimi katılımınızı gerektirecektir. Çiftlikleri ve atölyeleri boşta kalmamaya çalışın. Nüfusa dikkat edin, sorunları zamanında çözmeye çalışın ve olayların sonuçlarını hızla ortadan kaldırın. Nüfusu mutlu edin. Mutlu bir çalışanın daha verimli çalıştığını unutmayın.

Altına ek olarak, oyunda başka bir para birimi türü daha vardır - gems, oyun sürecini büyük ölçüde kolaylaştırabilirler. Mücevherler, bazı görevleri tamamlamak için idareli olarak verilir. Altından çok daha değerlidirler, biriktirirler ve sadece en önemli şeylere harcarlar. Geliştiricilere teşekkür etmek isterseniz, gerçek parayla daha fazla mücevher satın alabilirsiniz. Geliştiriciler kesinlikle mutlu olacak ve oynamanız biraz daha kolaylaşacak.

Rise of Cultures Android için ücretsiz indir bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Klanınızın tüm zorlukların üstesinden gelmesine ve gelişmede başarılı olmasına yardımcı olun! Hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more