Yer imleri

Yükseldi 3: Titan Lordları

Alternatif isimler: Reisen 3
Bunun gibi

Proje farkedilemez. Saldırganlar ve meraklı hackerlar her yönden en azından bazı nüansları gizlemeye çalışıyorlar. Risen 3, oyun dünyasını bir dakikalığına yalnız bırakmayan bir oyundur. Oyuncular proje üzerinde çalışmaya başladığını öğrendikten sonra, Pirahna Bytes sunucularına saldırıların başladığı oldukça mantıklı. En azından bazı ilginç bilgileri bulmak için başka bir girişimde başarı oldu. Sızıntıdan sonra, geliştiricilerin, ne tür bir proje hazırladıklarını ve oyuncuların hangi yenilikleri hazırlamaları gerektiğini kişisel olarak söylemekten başka çareleri yoktu.

PC'de Risen 3 oyununun resmi basın açıklamasında, projenin yaratıcıları, tüm çalışmaları ve resmi test aşamalarını tamamladıktan sonra, oyuncuların manuel çalışma dünyasıyla ilgilenmeleri gerektiğini söyledi. Bir oyuncu tarafından gerçekleştirilen tüm eylemlerin kendine özgü sonuçları olacaktır, bu nedenle konsantrasyonla oynamanız ve çok dikkatli olmanız gerekir. Yaratılan sanal dünyada, neredeyse her santimetre oyuncu için araştırma yapmak için uygun olacaktır. Rol yapma oyununun kurallarına göre yapılmış harika bir proje olacak.

Projenin resmi olarak Ağustos 2014’te yapılması planlanıyor ve bu sayede türün hayranları hazırlanmak için zaman bulacak. Oyun becerilerinin gelişimi için, önceki iki bölümden bile geçmeyi deneyebilirsiniz, emin olun, hatırlayacak bir şeyiniz var. Böyle bir ısınma, gelecekte Risen 3'ü indirme fırsatı ortaya çıkar çıkmaz elinden gelenin en iyisini göstermek için yardımcı olacaktır.

Oyundaki asıl dikkatin özellikle bölge incelemesine verilecek olmasını sağlamak için hazırlık yapın. Geliştiricilere inanıyorsanız, Risen 3 kişisel bilgisayar sahipleri ve Xbox ve PlayStation konsolları tarafından oynayabilecek. Büyük olasılıkla, oyunun dağıtımlarına Steam dosyalarını indirmek için iyi bilinen bir portaldan erişebilirsiniz.

Risen'de

Gelişme 3 video en iyi grafik motorunda gerçekleştirildi. Bu yüzden buna bakacağından eminiz. Zaman zaman, oyuncuların hala yükleme ekranlarıyla uğraşması gerekmesine rağmen, oyun sırasında görünümleri minimumda tutuluyor. Oyunun tüm ana etkinlikleri Avrupa'da, Orta Çağ zamanlarında gerçekleşiyor. Gezi sırasında ayrıca Akdeniz ve tropik ülkeleri de ziyaret edeceksiniz. Risen 3 incelememize tüm ana konumların manuel olarak kaydedildiğini hatırlatmayla devam ettirmek mümkün değildir, bu yüzden elbette harika görünecekler! Geliştiriciler, bu projenin, stüdyonun şimdiye kadar uğraşması gereken en büyük dünyayı uyguladığını söylüyor.

Bir kahramanı olarak, oyuncuları tanımayan yepyeni bir karakter gerçekleştirecek. Oyunun en başındaki hikayede, gölgelerin efendisi kahramanın ruhunu emer. Risen 3'teki en çeşitli silah türlerini kullanan oyuncunun asıl görevi, ana karakterin kendisini karanlık veya aydınlık tarafa bağlı bulmasına yardımcı olmaktır. Seyahatleriniz risk ve gizemle dolu olacak ve yolda birçok gerçek dışı yaratıkla ve tanıdık yüzlerle tanışacaksınız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more