Yer imleri

Rise of Nations

Alternatif isimler: Rise of Nations

Yani, Milletler oyun Yükselişi herhangi bir öz-saygı oyun bilir. Bu türün gerçek bir klasik. Bu oyun tarihsel strateji türünde yapılan tüm en kaliteli oyun birleştirir. Büyük fetih ve karmaşık sanal strateji ve planlarının her sevgilisi oyunun kendisi bulunabilir. Sen on sekiz farklı ulusların temsilcilerini bekliyoruz. Her ulus oyuncu başarılı atamaları veya görevini tamamladıktan mevcuttur kendi ikramiye vardır. Sadece oyunun tüm önemli olaylar vardır sırasında altı bin yıl ile uğraşmak zorunda. Iyice savaş beceri master var yanında, casusluk öğrenmek ve dünya ya da sivil savaşlar yoluyla sorunları çözmek öğrenirler.

Oyunu başlatmak için, Rise of Nations indirmek gerekir. İsterseniz yeni haritalar, sıradışı ve orijinal birimleri, çeşitli oyun kampanya ve diğer yararlı eklemeler keşfederken, sen, tüm gerekli ekleme ve güncellemeleri indirip yükleyebilirsiniz.

Milletler Oynat Rise tarihsel gerekçelerle bilgisayar stratejilerinin türe ait oyunlar hakkında deli olan tüm bu oyunculara hitap. Eğer askeri liderlik eğilimlerin varlığı düşünüyorsanız Yani, kesinlikle bu projede onların el denemelisiniz. Bu oyunda araçları büyük bir sayı tamamen farklı yönlerde kendi milletini geliştirmek için bekliyoruz.

Geliştiricileri bir tür bağlılık RTS olarak tanımlarlar. Bir geliştirici olarak, arada, ünlü şirket Big Huge Games yaptı. Bir proje kadar 2003 doğum yılı olarak kabul edilir. Bu oyun, son derece küresel stratejinin en iyi unsurları birleştirir. Bu gelecekte, yönetilen projenin yaratıcıları, en azından Legends diğer az popüler bugün oyunu Rise için temel olarak uygulamak, Milleti Rise uygulanan temel fikirleri kullanmak dikkati çekiyor.

Ulus Rise of Nations kasaba ve surlarının etrafında alanları temsil ulusal sınırların, birbirinden korunmaktadır. Oyunun Efsaneye göre oyuncuların ulusal sınırları aittir, ve kendi toprakları üzerinde kolayca çeşitli binalar ve binalar inşa edilebilir. Dikkate Eğer bir nötr topraklarında bir bina inşa edilemez ve size ait olmayan noktayı almalıdır. Oyun sırasında yeni toprakları keşfetmek, ulusal sınırları genişletmek ve dünyanın yeni harikaları inşa etmek mümkün olacak.

Rise of Nations bizim inceleme sanal gerçeklik aktarıldı gerçek dünya binalar ve anıtlar temsil dünyanın harikaları istiyorum devam edin. Bunlar belirli özelliklere sahip nedeniyle inşaat oyuncular, belli ikramiye ve promosyonlar aldıktan sonra.

Kendiniz için tüm yukarıda doğruluğunu görmek için, bizzat Milletler Video römork Rise yeniden olabilir.

 

Rise of Nations