Yer imleri

Tomb Raider'in Yükselişi

Alternatif isimler: Tomb Ryder'ın Pirinç Türbesi Raider'in Yükselişi

Tomb Raider Yükselişi: Yeni maceralarda Lara Croft.

Oyuncuların Tomb Raider'ın önceki dokuzuna katıldığı

Etkinlik, baş kahraman olan Lara Croft ile aksiyon macerasının 10. bölümüne devam ediyor. Tomb Raider Oyunlarının Yükselişi 2014 yılında yapılan duyurudan sonra 13 11. 2015, Xbox One ile Xbox 360 için uygun hale geldi.

Some, şimdi maceralardan zevk alamayan geliştiriciler tarafından rahatsız edilmek için acele ediyor; ancak şirket temsilcileri, PlayStation 4 ve Windows sahiplerine güvence vermek için acele ediyorlar; 2016'nın sonu.

. Tomb Raider'in görüntüsü - kar fırtınası boyunca ileriye doğru gidin.

Bu kez ünlü hazine avcısı Sibirya'ya getirildi. Şimdi onun yolu, sonsuz gençliğin ve yaşamın sırrının saklandığı Kitezh "Rus Atlantis" kentinde yatıyor. Kahraman bir ortak Jonah Mayawa ile birlikte seyahat ediyor.

macera, tehlike ve engellerle, Trinity ajanlarıyla yapılan toplantılarla, vahşi hayvanlar ve doğal afetlerle boğuşuyor. Avlanma ve hareket yavaş kar fırtınası, don ve sis. Vahşi bir ayının veya bir kurtun pençelerine düşmemek ve hayvanların başarılı bir şekilde yiyecek almak için hayvanların alışkanlıklarını incelemek gerekir. Sert bölgenin farklı sakinleri, günün yalnızca belli bir bölümünde ortaya çıkar ve bir kar fırtınasının başlamasıyla birlikte yuva boyunca saklanırlar.

Lara, mevcut araçları kullanarak hayatta kalabilir. Mineralleri, bitkileri, derileri toplayarak onları giyim ve tıbbi ilaçlara dönüştürüyor. Diğer eserler, tuzaklar, yay yapımı, kement, zehirli oklar için hizmet edecektir.

Kahramanının ana düşmanı sert doğadır. Aniden bir kar fırtınası başlayabilir veya bir çığ düşebilir. Yüksek kar kayalıklarından geçiyor, ustaca ağaçlara tırmanıyor, iyi yüzüyor ve hızlı koşuyor. Bu nitelikler hayatta kalmaya yardımcı olacak, ancak soğuk iklimlerde, ısı kaynağını bulmak önemlidir ve bu da işin bir parçasıdır.

Lara'nın kıyafetleri yavaş yavaş kullanılamaz hale geliyor ve yırtılıyor ve yeni bir tane yapmak için malzemelere ihtiyacı var. Ancak, en zor şey, fizik yasalarına dayanan çok aşamalı bulmacaları çözmeniz veya eski grafiti deşifre etmeniz gerektiğinde başlayacaktır.

Onlar oyun ürününün gerçekçiliği üzerinde çalıştı ve nesneler üzerindeki en küçük detayları görebilirsiniz. Lara'nın kıyafetlerindeki kan, kir veya ıslak lekeler otantik görünüyor ve cildinde yara izlerini ve gözenekleri görebilirsiniz. Ana noktaları bir araya getirirseniz,

:
  • Koş, yüz, sıçra, tırman, vb. d.
  • Pathfinder
  • 'ye Dönün
  • Öğeleri topla ve kullan
  • Bilmeceleri çözün
  • Savaşlara katılmak
  • Rast noktasını incele

Macera Macerası.

Birçok oyuncu, Tomb Raider'in Yükselişini indirmek için sabırsızlanıyor ve Sibirya'yı fethetmek için gidiyor. PC’deki Tomb Raider’in Yükselişi piyasaya çıkmaya hazırlanıyorken, reklamları izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lara mucizevi bir şekilde bombardımandan kurtulur, bir uçurumdan düşer, mırıldanır, gizli bir labirent bulur ve taş duvarlara yazı yazar, eski şehrin kalıntılarına bir geçit açar, yeni tehlikelere ve tuzaklara maruz kalır, ancak şaşırtıcı keşifler yapar. Ve elbette, belirleyici anda, silahlı rakipler ona saldırır ve bir çatışmada başlar.

Skoro, Tomb Raider'in Yükselişi'ni satın alabilir ve şirketin piyasaya sürmek üzere hazırladığı üç ek, mevsimlik paso sahipleri için ücretsiz olacak. İlk tanıtım filminden Tomb Ryder'ın kahraman Rice'i muhteşem Baba Yaga ile buluşacak. Elbette çok şok edici bir buluşması var ve sabırsızlıkla onları dört gözle bekliyoruz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more