Yer imleri

Robin Hood - Sherwood İnşaatçılar

Alternatif isimler:

Robin Hood - Sherwood Builders herhangi bir türe atfedilmesi zor bir oyun, RPG, gerçek zamanlı strateji ve şehir kurma simülatörünün birleşimidir. Buradaki grafikler herhangi bir şikayete neden olmayacak, bununla ilgili her şey çok iyi. Karakterler gerçekçi bir şekilde seslendirildi ve müzik, ortaçağ İngiltere'sinin atmosferini yaratmaya yardımcı oluyor.

Eğitim olmadan oyunun tüm inceliklerini anlamak zor olurdu ve bunlardan epeyce var. Ancak korkmayın, geliştiriciler birkaç türü birleştiren bir oyun yaratmış olsalar da anlaşılır ve çok uzun olmayan bir eğitim sayesinde oyun mekaniğine hızla alışacaksınız.

En ünlü suçlulardan biri ve aynı zamanda Orta Çağ'ın kahramanı olarak pek çok macera sizi bekliyor.

Karakterinizin adı Robin Hood ve Sherwood Ormanı'nda yaşıyor.

Zenginleri soymakla ve ganimetlerin çoğunu kötü lordlar tarafından ezilen sıradan insanlara vermekle ünlüdür.

Ama oyunda yapmanız gereken tek şey bu değil. Robin'in çetesinin ormanda bir yerleşim yeri vardı ve çoğu zaman yerleşim yerinin ve ondan sonra kasabanın oluşturulması ve düzenlenmesiydi.

  • Çevrede inşaat için gerekli kaynakların olduğu yerlerde keşif yapın
  • Nüfusu beslemek için boş alan ve bitki tarlaları
  • Yeterli silah ve ekipman üretmek için demirciliği ve zamanın diğer teknolojilerini öğrenin
  • Savunmayı korumaya yardımcı olacak duvar ve diğer yapılarla ilgilenin
  • Çevredeki köylerin köylülerinden güçlü bir ordu oluştur

Ayrıca, şehrin hazinesini yenilemek için ekibinizle düzenli olarak sortiler yapmanız gerekecek. Sadece mangaya liderlik etmeyeceksiniz, aynı zamanda savaşta doğrudan yer alacaksınız. Yayın olmadan yapamazsın. Robin ve diğer dövüşçülerin becerilerini ve gücünü geliştirin. Halihazırda mevcut olanları öğrenmek ve geliştirmek için en önemli becerileri seçin.

Silahları ve ekipmanı daha iyileri çıkar çıkmaz yükseltmeyi unutmayın. Bazı ekipmanlar daha da güçlendirilebilir.

Kasabanızın hiçbir şeye ihtiyacı olmamalı, ihtiyacınız olan her şeyin ticaretini ve madenciliğini düzenleyin. Mümkün olduğunda bölgenizi genişletin. Güvenliği sağlayın, çünkü er ya da geç kötü lordlar yerleşiminizi öğrenecek ve altınlarını zorla almaya çalışacak.

Dövüş sistemi çok karmaşık değil, taktiklere ve stratejiye daha fazla dikkat edilmelidir. Bu olmadan Robin Hood - Sherwood Builders oynamak çok zor olacak. Düşmanları şaşırtmak için gizliliği kullanın. Arazi ve bitki örtüsü, ekibi gizlemeye ve avantaj elde etmeye yardımcı olacaktır.

Hem tek oyunculu senaryoyu hem de çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Oyun şu anda erken erişimde ve henüz hazır değil. Ama şimdiden büyülüyor ve içinde zaman fark edilmeden uçuyor.

Robin Hood - Sherwood Builders maalesef PC'de ücretsiz olarak indirilemez. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz. Yayınlanmadan önce indirimli olarak yapabilirsiniz, acele edin!

Hemen oynamaya başlayın, Robin adındaki en nazik kötü adamı macera bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more