Yer imleri

Ölülerle Haydut

Alternatif isimler:

Rogue with Dead Roguelike RPG oyunu. Mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler kasvetli bir tarzda pikselleştirilmiştir. Performans gereksinimleri düşüktür. Ses oyunculuğu yüksek kalitede ve kasvetli atmosferi iyi tamamlıyor.

Oyunun oldukça atmosferik ve sıradışı olduğu ortaya çıktı.

Ordulara liderlik etmeli, askerleri savaşa göndermelisiniz. Amaç İblis Lordunu yenmektir.

Bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi kayıplardan kaçınılamaz.

Kontrollere hakim olmak için uzun ve sıkıcı bir eğitimden geçmenize gerek yok. Arayüz basit ve anlaşılır, geliştiricilerin bıraktığı ipuçları sayesinde oyun sırasında ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmeniz mümkün.

Karanlığın güçlerini yenmek için birçok zorlukla başa çıkmanız gerekiyor.

  • Savaşçılarınızı geri dönmeyecekleri bir sefere gönderin
  • Savaşçılarınızı yükseltin
  • Düşmanları yenerek eserleri ve madeni paraları toplayın
  • Dövüşü izleyin veya kontrolü ele alın
  • Askerlerin taktiklerini deneyin ve değiştirin
  • Düşmanlarınızın sizi yenmesine izin vermeyin

Başlamak kolay olmayacak.

Oynamaya başladığınız tek dövüşçünün gücü düşük. Düşman kalabalığını ilk seferde yarıp geçmeyi ve patronlarını yenmeyi beklemeyin. Korkusuz savaşçınız her öldüğünde kalede canlanır ve yolculuğuna yeniden başlar. Kampanya süresince kazanılan tüm paralar ve değerli eşyalar kaydedilir. Böylece kazandığınızı parametreleri iyileştirmek veya ordunun boyutunu artırmak için harcama fırsatına sahip olacaksınız.

Zamanla yeni savaşçı sınıflarının kilidini açmak mümkün olacak.

  1. Kılıççı, yakın dövüş silahlarıyla hasar veren en basit savaşçıdır, iyi korunduğu için düşman saldırılarını yansıtabilir
  2. Korucu, yayı ile düşmanlara hasar verir, ancak göğüs göğüse çarpışmada kolayca yok edilebildiği için uzaktan saldırmayı tercih eder
  3. Pigme kısa boylu bir savaşçıdır, çok iyi korunmaz ve az hasar verir, ancak çok hızlı hareket eder, düşmana hızla yaklaşabilir
  4. Sihirbaz, aynı anda birden fazla yakın hedefi vurmak için ideal olan, ancak yakın dövüşte çok yavaş ve zayıf olan, alan etkili hasar verir

Rogue with the Dead'i oynadığınızda öğreneceğiniz başka sınıflar da var.

Oyunda pek çok farklı düşman ve pek çok boss mevcut. Tüm düşmanların zayıf bir noktası vardır, bazıları uzaktan saldırılara karşı savunmasızdır, diğerleri ise yakın dövüşte kılıç ustalarınıza karşı koyamayacaktır. Stratejinizi değiştirin ve savaş alanında karşılaştığınız tüm kötü ruhları alt edin.

Bulunan eserler, savaşçılarınızın parametrelerini etkiler, onları daha dirençli hale getirir veya saldırılarını artırır.

Oyun içi mağaza günlük olarak güncellenir. Oyun sırasında eserler ve faydalı diğer şeyleri satın almak mümkündür. Satın alma işlemlerini oyun para birimiyle veya gerçek parayla ödeyebilirsiniz.

Oyun gelişiyor, yeni seviyeler ve başka içerikler var.

Rogue with the Dead'i bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz indirin.

Peri dünyasını ele geçiren kötü ruhlarla savaşmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more