Yer imleri

Romadoria

Alternatif isimler: Online Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria

Ramadoria Online & ndash; ücretsiz bir tarayıcı & nbsp olduğunu; Alman şirketi tarafından geliştirilen online oyun Looki . Şirket defalarca & nbsp olan stratejiler oluşturarak geniş bir deneyime sahiptir; Bu, önceki projelerde kanıtlanmış, çünkü Oyunu Online & nbsp; Ramadoria en iyi ücretsiz tarayıcı tabanlı bir strateji başlığı için açık favori olduğunu!

O nlayn oyun Romadoriya saati geri çevirmek ve eski imparatorlukların görkemli kez zevk için fırsat verin, & nbsp; ve gelen & raquo; kendinizi & laquo izin ver; Efsanevi Roma & nbsp ile orantılı kişisel bir imparatorluk inşa; ve imparatorun rolü hissediyorum.

oyun için sistem gereksinimleri çok yüksek değil böylece & nbsp; oyun & nbsp oynamak için; Ramadoria çevrimiçi ve bir zorluk olmadan olabilir. Aşağıdaki gibi Böylece minimum sistem gereksinimleri:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , Windows 98 / XP / ve , M / Vista x32 / Yedi

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; işlemcisi : Intel Pentium III 800 MHz

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , 256 MB RAM

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 64 MB ve nbsp, video

Ayrıca internet erişimi ve bir tarayıcı olması gerekir

oyunda Kayıt & nbsp; Ramadoria ve nbsp; Bu çok basit ve anlaşılabilir bir durumdur. Beri Ramadoria online oyun tarayıcı tipi bilgisayarınızda oyun indirmek ve yüklemek için gerek yoktur. Oyuna başlamak için oyunun resmi web sitesini ziyaret gerekir ve bölüm seçme Kayıt & nbsp; Ramadoria belirttiğiniz gereken küçük bir formu doldurmak için:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Giriş - oyun kullanıcıya temin edilecek adı

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; e-mail

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifre

de okuyabilir ve oyunun kullanım koşullarını kabul etmesi gerekir. Bu Ramadoria kaydı biter ve daha sonra otomatik olarak oyunu başlatır On.

Başlangıçta, tamamlanması gerekir tüm adımları yeşil oklarla vurgulanır ve çeşitli ipuçları eşliğinde. Her oyuncu bir imparatorluk & nbsp oluşturmak başlatmak istediğiniz bir arsa verilir; asistanı Guy yardımıyla. Basit işler & nbsp; Oyunun temel ilkelerini açıklamak ve oyuncu zaten kentsel yapısını geliştirmek için başlıyor.

Oyun pazar ilişkilerinin idam yüksek düzeyde. Oyunda tüm aşağıdaki kaynaklara sahiptir:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Denard & ndash; Farklı parasal işlemlerin çoğu için kullanılan bu gümüş sikke,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kaynak ve ndash; Casusların alımı için kullanılan bu altın,

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sağlanması ve ndash; asker sağlamak için gerekli

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Tack & ndash; orduları için kullanılan

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Şarap ve ndash; teşvik çalışma yapan bu hızlı & nbsp;

ciğeri Ramadoria Online Roma Forumu & ndash inşa gereken bir misyon ile başlar; Oyunda ana bina. Bundan sonra piyasa lokali, evler, çeşitli askeri tesisler inşa etmek için fırsat var. Bu foruma hariç tüm binalar bir kez inşa edilebilir olduğunu not etmek önemlidir. Bu & nbsp oynamak için; Eğer büyük şehirler inşa ve muazzam ordu kazanıyor çünkü Ramadoria , çok daha ilginç hale gelir.

kentin yapımı, geliştirilmesi ve korunması ise zaman ve kaynakların çok alır. Bu nedenle, aynı zamanda online & nbsp oyun; Ramadoria , iki temel stratejileri kullanabilirsiniz.

inşaat sürecinde İlk durumda işçileri ayarlayın ve binaların inşaat süresini azaltmak için şarap kullanmanız gerekir. Veya, daha fazla vakit geçirmek ve pazarın ilke ve kurallarına aşina ve iyi kentsel yapıların olanaklarını anlamak için olabilir. Yeni gelenler kalkınma yüksek düzeyde elde etmiş oyuncular tarafından saldırılara karşı koruyan yeni oyuncular dokunulmazlığı var çünkü oyunun başında her iki yönde, kabul edilebilir.

oyunda asker farklı (30) çok sayıda vardır. Ama hepsi alt kullanıcılar sadece askerler olacak başlatmak için, oyuncuya hemen hazır olacaktır. Ama gelişme belirli bir düzeyde başarı, kaynakların ve gerekli askeri tesislerin yapımından sonra birikimi, askerlerin geri kalanını kullanmak mümkün olacak. & Nbsp; & nbsp; & nbsp;

oynamak Ramadoria üç ana taktikleri kullanarak, mümkün:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; savunma Şehir

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Şehir Kuşatma

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Alan savaş

Her taktik iyi kendileri için uygundur birliklerinin farklı türde kullanmak için

doğaldır. Böylece, bir ordu yaratmak sadece savunma yönlendirilir, savaşlar tür düzenlenecek ne düşünmek gerekir ve hatta savunma veya saldırı amaçlı en seçkin ve güçlü kuvvetler hakkında unutmayın.

Aynı zamanda, kesinlikle en iyi tarayıcı tabanlı oyunlardan biridir oyun, grafikleri yüksek düzeyde fazlalaştı. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more