Yer imleri

RomeWar

Alternatif isimler: Roma Savaş

RomeWar Online - çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu, uygun maiyeti ve adetler ile, Roma İmparatorluğu'nun oluşumu tarzında yarattı. Oyun çeşitli savaşlar ve online oyun & nbsp olarak strateji öğelerini, hem de içerir; taktik ve strateji seçiminde seçenekler farklı çeşitli romewar.

romewar size romewar & nbsp oyna, bedava oynayabilirsiniz; sadece çevrimiçi internete sahip erişimi gerektirir ve bilgisayarınızın tarayıcısı (Internet Explorer (sürüm 6 veya 7), ya da Mozilla Firefox veya Opera) yüklü.

Oyuna başlamak için oyun & nbsp kayıt olmanız gerekmektedir; romewar.

Kayıt & nbsp; şöyle romewar geçerli: Oyunun ana sayfada, siz, şifreniz size e-mail ve (Roma veya Galya bir yarış seçin, cinsiyet belirtmek (altında diğer oyuncuların oyunda bilecek) adını belirtmeniz gerekir ), kontrol karakterleri girin ve laquo; up & raquo;. Tüm romewar kayıt tamamlandığında, sizi oyuna başlayabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir oyun romewar & nbsp oynamak, online Roma veya Galya tarafında olacağım. Romalılar değerli metaller ayıklamak için, tarım ürünlerinin çeşitli büyümek mümkün, daha gelişmiş teknolojidir. Galyalılar doğanın sihirli yatkın, onlar vahşi hayvanların evcilleştirilmesi başarılı, onlar mükemmel avcılar ve şifacılardır.

Online & nbsp oyun oynamak amacıyla, 23 yer vardır romewar: Roma İmparatorluğu, Galya, tarafsız sahada ve diğerleri şehir şehir. & Nbsp oynamaya başlayan, romewar, ırk seçimine bağlı olarak, bir şehir veya kasaba Lemonum Tarentum kendinizi bulabilirsiniz. Bu hemen hemen oyuna öğrenmek için yardımcı olacak oyuncuları arasında bir danışman bulmak için tavsiye edilir.

piyasada gerekli öğeleri (silah ve zırh) satın alarak, size savaşlarda ilk deneyim olsun ve seviyelere büyümeye kışlaya gidecek. Alt seviyelere, sen yavaş yavaş balıkçılık yardımı ile, çantanızda pence sayısını artırabilir veya paralı asker olarak çalışmaktadır.

Ayrı savaş sanatı hakkında olması gerektiğini söyledi. Hamle dönüşümlü edilir. Grev önce, düşmanın yönünde hücreye mevcut kursa gitmek gerekir, ve düşmana uzağa taşırsanız, otomatik olarak arka çarptı alacak. Düşman mesafe çarpıcı içinde olacak, bu (vurmak istiyorum) kene görüntü bastırmak için gereklidir. Eğer blokları koymak istiyorsanız, onun karakteri suretinde bir kene koymak. Bu vurmak ya da iki eliyle blokları konabilir.

Oyunun bir diğer özelliği: savaşta, herhangi bir öğeyi ve elbise kaldırabilirsiniz. Bunu çıkarmak zaman ders kayıp değil, ve elbise, eğer ilerleme olarak sayar.

her yarış için gelişiminin yolunu belirlemek karakter tasarrufta dört sürümleri bulunmaktadır. Romalılar bu & ndash için; Gauls ve ndash prensibi Hastati, Triarius'u ve Saly; Arverni, Helvetler, Belgo ve büyücü. Bunların her avantajları (melee veya değişmekteydi saldırı, bir savunma stratejisi veya sihirli) sahiptir, karakterin mücadele becerileri etkiler ve onun kişiliğini şekillendirir. Gemi, Demirci, madenci, oduncu, winemaker görevlisi rahip ya da çiftçi: Ayrıca, gelişim yollarının her size farklı meslek keşfetmek için fırsat verecektir.

Oyunun temel amacı - ekonomik ve askeri karakter olarak geliştirme ve bir bütün olarak imparatorluk var. Inşaat ve yağma iyileştirmeler ve komşuları saldırılar: Gelişme çeşitli yollarla elde edilir. Geliştirmek için para kazanmak için yapabilirsiniz, böylece oyun (örneğin, madenlerde kaynak ayıklamak için) tasarlanmıştır ve bir ücret karşılığında size çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için işçi kiralayabilirsiniz. Gerek şey lejyonerlerini ödemek çünkü, tabii ki, para daha deneyimli bir oyuncunun komutası altında, Legion katılmak ya da kendi önceden kazanılan tecrübe, itibar oluşturmak ve olabilir.

Peki, romewar online oyun hangi yapabilirsiniz:

- kahramanlar bilgisayar veya diğer oyunculara karşı mücadele

- binalar inşa, kaynakları çıkarma, barışçıl ekonomisini geliştirmek için

- saldırmak yağma ve kölelik içine yakalamak ya da sivilleri korumak koruyucu güçlerine düzenlemek için ordusunu oluşturmak için.

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more