Yer imleri

Kraliyet Elçisi 2

Alternatif isimler:

Royal Envoy 2 askeri strateji ve şehir planlaması unsurları içeren çiftlik. Doksanların klasik oyun tarzındaki grafikler, bu oyun hiç kaybetmiyor ve daha az ilginç hale gelmiyor. Seslendirme başarılı, müzikler hoş.

Oyun sadece bir çiftlik inşa etmek veya bir yerleşim yerini geliştirmekle ilgili değil. Görevleriniz çok daha geniş. Bütün krallık bakım gerektirir. Pek çok insan hayatından memnun değil ve kral adına, işleri düzene sokmak ve tüm devlet sistemlerinin işleyişini kurmak için sırayla tüm eyaletlere, şehirlere ve köylere bakmanız gerekecek.

  • Her topluluğun ihtiyaçlarını ve zorluklarını öğrenin
  • Tarlaların boş olmadığından ve çiftliklerdeki hayvanların uygun şekilde bakıldığından emin olun
  • Krallıkta ihtiyaç duyulan tüm eşyaların üretimini ayarlayın
  • Ülke yerleşimleri arasında ticaret bağlantıları oluşturun
  • Yollar ve ulaşım bağlantıları inşa edin
  • Vergilendirmenin adil olduğundan emin olun

Oyunun adı sadece Kralın Adı değil, gerçekten çok fazla kraliyet endişesi yaşayacaksınız.

Her biri hükümdarın iradesinin sizi yönlendirdiği bölgede yaşam kurmanız gereken ülke çapında birçok seyahatiniz olacak.

Görevler, sebze yetiştirmekten bir orduyu eğitmeye veya fabrikalar kurmaya kadar çok farklı olabilir.

Kralın hizmetinde olmanıza rağmen, ülkenin tüm sakinlerini memnun etmelisiniz. Mutlu bir nüfus, neredeyse her zaman yöneticinin de mutlu olduğu anlamına gelir. Kimin yardıma ihtiyacı olduğunu öğrenin ve her şeyi düzeltecek bir çözüm bulun.

Hedeflere ulaşmak için teknolojiye ihtiyaç vardır. Bilimi geliştirin, görevlere daha az enerji harcamanıza yardımcı olacaktır.

İstekler büyük ölçüde değişebilir, ille de hayatta kalmakla ilgili değildir, bazen insanlar normal bir yaşam için yeterli rahatlığa sahip olmazlar.

Oyun, günün saatinin değişimini ve mevsimlerin döngüsel doğasını uygular. Bu, ek karmaşıklık yaratabilir ve görevleri daha fazla zaman alıcı hale getirebilir. Kışın mahsuller çok zayıf büyür ve binayı ısıtmak için çok fazla odun kullanılır ve bu da oyunu doğrudan etkiler. İnşaat da en iyi yaz aylarında yapılır.

Her yeni seviye, görevleri daha da zorlaştırır, ancak aynı zamanda daha fazla deneyime sahip olursunuz.

Krallığınızı dünyanın en iyisi yapın. En iyi yolları inşa edin ve nüfus için mutlulukla ilgilenin.

Royal Envoy 2 oynamaktan sıkılmayacaksınız çünkü her yeni yerde yeniden başlıyorsunuz ve her seferinde önünüzde bambaşka hedefler olacak. Bu sayede oyuna sürekli bir ilgi korunur.

Bu durumda buradaki grafiklerin üst seviye olduğunu söyleyemiyorsunuz ama oyun esnasında unutuyorsunuz. İyi bir olay örgüsü ve çok ilginç görevler var.

Bunun, geliştiricilerin para istemedikleri tamamen ücretsiz bir oyun olduğuna bile inanamıyorum.

Royal Envoy 2'yi sayfadaki bağlantıya tıklayarak PC'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Herkes açgözlü ve kötü hükümdarların hikayelerini bilir, bu oyunda kralın halkı için ideal hükümdar olmasına yardım edin, hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more