Yer imleri

Rulimony

Alternatif isimler: Rulimony

Online oyun Rulimony & ndash; ücretsiz bir multiplayer browser oyunu çocukların beceri ve eğilimlerini geliştirmek için yarattı. Benzersiz oyun ilginç ve hoş bir deneyim sıkıcı ve ağrılı öğrenme süreci dönecek. 40'tan fazla farklı mini oyunlar sadece çocuklar boş zaman zenginleştirmek, aynı zamanda birçok faydalar getirebilir.

Rulimony online oyun okul öncesi ve erken okul çağındaki çocuklar için tasarlanmış. Ama bile anne eğlenceli düşünün ve onların yavruları ile Rulimony oynamak mümkün. Olağanüstü bir peri dünyanın bir sakini oldukça basittir ol.

Böyle bir olasılık

Rulimony Online kayıt & nbsp sağlar. Aşağıdaki alanları doldurmak için gerekli olacaktır:

 • Çocuğun adı
 • şifre
 • e e
 • yaş
 • kat
 • ülke

oyunda Kayıt Rulimony da oyun karakteri bir seçki sunuyor. Sonra oyunun kuralları kabul çek koymak, çocuğunuz Rulimony oynamak ve kullanışlı haber alma umursamıyorum edelim. Hesabınızı etkinleştirmek ve adımları uygulayın konusunda yönergeler içeren bir e-posta alacaksınız sonra Rulimony tamamlanacak kaydettirin.

tek bir hesap sadece bir karakter oluşturulabilir unutmayın. Çocuğunuzun başka biriyle oynamak denemek istiyor ama eğer kimse başka kahramanın seçimi ile yeni bir hesap oluşturmak için yasaktır. Sonra eğlenceli zverushki bağımsız var.

Onlar sakinleri Rulimondii nelerdir? Oyunun seyri, örneğin, bir tilki bir kedi seçmiş ya olmasıdır nasıl?

oyun karakterleri altı çeşidi vardır. Her biri kendi ayırt edici özelliklere sahiptir.

köpek true güçlü dostluk istiyorsanız sizi hayal kırıklığına asla. Fantezi ve bastırılamaz iyimserlik onun uçuş ile bıkkın alamadım.

yürekli ayı ruhunun tüm genişliğini göstermektedir. Bu tatlı diş bir aziz hayalini gerçekleştirmek Yardım: dünyayı görmek için.

Fox onun güçlülük ve bilgi parlar. Bu girişken kişi herkesi anlıyor ve her zaman dikkat edin.

Bull herhangi bir şirketin ruhu olabilir. O aile ve ev konforunu seviyor. Çok ciddi atıfta çünkü oyun, ilk olmayı hedeflemektedir.

Kedi & ndash; nezaket ve zeka düzenlemesidir. Orada biriyle konuşmak karşı olmak ve onların yeteneklerini parlayacak asla. Onun dostluklar bilgisayar fare ile ilişkisi, bazen kendi kendine oynamasına rağmen.

Çevik Bunny tereddüt ve onun anlayışlı sürpriz olmamıştı. Geç değil acele bir yere her zaman kendi kurallarına, yani. & Nbsp;

Burada da güzel Rulimondii sakinleri ile tanışmasını olsun. Hoşunuza ve çevrimiçi Rulimony oyuna başlayın kim seçin.

Bizim kahramanlar kolayca sanal dünyada hareket ettirilebilir ve herhangi bir oyunda yer alabilir. Rulimony online oyun taşıma çevre dostu modları amacıyla hazırlanmıştır. Her yeni oyuncu kişisel kaykay alır. Ama zaman ulaşım araçları üzerinde değişiklik yapmak mümkündür. Sonuçta, oyun sürekli filosunu genişletiyor. Bu arada, sadece ulaşım değil, aynı zamanda diğer değerli öğeler satın alınabilir kullanarak oyun para Auro. Oyunun başında bazı masraflar var, ama sonra paranın bir görev alacaksınız. & Nbsp;

Rulimony çevrimiçi çeşitli yerlerde büyük bir şehirdir. Onlar, kamu, ticari ve özel ayrılır. Binaların ve çeşitli cubbies bolluğu arasında bulacaksınız:

 • Plaj
 • Cafe
 • Okul
 • kulüp
 • Park
 • mağazalar
Çocuğunuz çevrimiçi Rulimony oyun beri

Sevgili veliler, onun başarı sizin tarafınızdan farkedilmeden gitmeyecek. Zamanla, çocuğunuzun, yazma okuma, renkleri ayırt, kelime dağarcığınızı ve çevreye bakımı için daha iyi hale geldiğini fark nasıl kişisel mali yönetmek öğrendi, kendi kararlarını yapabiliyor kolayca akranları ile ortak bir dil bulur. Bu oyun kendini gerçekleştirme hem kız erkek için tasarlanmıştır. Oyun sırasında çocuğunuzun hafıza, mantık, gözlem, mekansal düşünme ve ince motor becerileri, müzik kulağı gelişebilir. Eğer Rulimony çocuklarla birlikte oynamak haline ek olarak, sizin birlik ve anlayış yardımcı olacaktır.

oyunu tüm ücretsiz ve erişilebilir, ancak mini oyunlar çeşit altın anahtarları buluşları için gerekli. Satın alma harcanan biri nispeten küçük miktarda telafi olacağına inanıyoruz. Altın tuşları ek fırsatlar açacak ve çocuğunuz için iyi bir sürpriz olacak. Çünkü onlar hak, çocuklarını memnun etmek için acele edin!

öğretme kendi başarıları krovinushku zevk ve gurur getirmek olun! Eğer yavruları başarılı gelişimini görmek güzel nasıl daha iyi kim. Oyun Rulimony gerçek yardımcı olmak için sizin ve hazır bekliyor!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more